poniedziałek, 27 maja 2024
16.8 C
Swarzędz

Swarek świętuje 20-lecie!

UKS SP5 Swarek Swarzędz ma już 20 lat i z tej okazji w dniach 9-10 września odbędzie się Hokejowy Turniej Jubileuszowy połączony z Piknikiem Rodzinnym oraz Uroczysta Gala Jubileuszowa.

Zobacz także

- Reklama -

Historia Swarka, choć stosunkowo krótka obfitowała w wiele wydarzeń, które zbudowały jego charakter i pozwoliły stać się jednym z najlepiej funkcjonujących klubów hokejowych w Polsce. Hokej na trawie jest w wielu miejscach w Polsce wizytówką Swarzędza, a w samym mieście jednym z najpopularniejszych sportów, co zaowocowało wybudowaniem nowoczesnego boiska do hokeja w ramach Budżetu Obywatelskiego.

UKS SP5 Swarek od kilku lat jest co roku najwyżej sklasyfikowanym klubem sportowym z terenu naszej gminy w Rankingu Systemu Sportu Młodzieżowego prowadzonym przez Państwowy Instytut Sportu w Warszawie na zlecenie Ministerstwa Sportu. Więcej informacji o klubie www.swarek.com.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Swarzędza do wspólnego świętowania naszego jubileuszu i przyłączenia się do dopingu podczas Turnieju Jubileuszowego, który będzie mieć miejsce 9 i 10 września na boisku w Szkole Podstawowej nr 5 w Swarzędzu. Przy okazji turnieju odbędzie się Piknik Rodzinny promujący hokej i sportową rywalizację. Wszystkie osoby chcące wesprzeć nasz klub zapraszamy do kontaktu, a wszystkie dzieci do wspólnych treningów w Swarku. Do zobaczenia.

FotoSwarek
- Reklama -
- Reklama -