niedziela, 23 czerwca 2024
22.7 C
Swarzędz

W Swarzędzu też powstają romanse

W naszej gminie – jak się okazuje – powstają pełne emocji, tajemnic i niezwykłych sekretów powieści. Ich autorką jest Marcelina Baranowska – swarzędzka romansopisarka zdobywająca coraz większe rzesze czytelników.

Zobacz także

- Reklama -

Swarzędz stał już drewnem, przemysłem i sportem. Czy wkrótce będzie stał powieściami? Jest na to spora szansa, bo jak się okazuje i w naszej gminie tworzą literaci z prawdziwego zdarzenia. Mowa o pochodzącej ze Swarzędza i tutaj mieszkającej autorce romansów Marcelinie Baranowskiej, która – jak informuje wydawnictwo Sabat – „zdobywa serca czytelników swoimi powieściami pełnymi emocji, tajemnic i niezwykłych sekretów”. Autorka ma ich już na koncie pięć, ale nie zwalnia tempa, bo jeszcze w tym roku – jak wynika z pojawiających się zapowiedzi – ukażą się kolejne jej dzieła. Odnotujmy, że debiutem autorskim Marceliny Baranowskiej była książka „Tajemnica Gai”, opowiadająca o młodej kobiecie, która jest… fascynatką książek. Zdaniem wydawców pozycja ta stała się „kamieniem milowym” w karierze pisarki, która tym samym wprowadziła czytelników w magiczny świat pełen zwrotów akcji. Pod koniec lipca natomiast – nakładem Wydawnictwa Romantycznego  – ukazała się powieść pisarki pt. „Cichy wielbiciel”, a książka “HUGO”, pierwszy tom ekscytującej serii Detektyw, została wydana w maju pod egidą wydawnictwa Sabat. – Powieść ta zdobyła już uznanie czytelników, przyciągając ich w głąb nowego świata pełnego emocji i intryg – recenzuje powieść wydawca. – Jej pasja i oddanie stanowią inspirację dla wszystkich, którzy marzą o tym, aby marzenia stały się pomysłem na życie – napisano o autorce powieści. Czy po takich opiniach można się jeszcze wstrzymać od sięgnięcia po te pozycje? Szczerze wątpimy.

- Reklama -
- Reklama -