środa, 24 lipca 2024
21.5 C
Swarzędz

Unia nie dała rady Wikingom

Zakończyła się zwycięska seria podopiecznych Tomasza Bekasa. Po trzech wygranych musieli uznać wyższość Vinety Wolin, przegrywając z nią na wyjeździe 1:2.

Zobacz także

- Reklama -

W 10. minucie swarzędzanie wyszli na prowadzenie. Jan Paczyński z lewej strony boiska zagrał do Krzysztofa Biegańskiego, a ten strzałem z okolic 15 metra umieścił futbolówkę w lewym rogu bramki. W 18. minucie gola na 1:1 strzelił Kryspin Leśniak. Jeszcze przed przerwą, w 39. minucie Wikingowie wyprowadzili kolejny cios. Autorem drugiego trafienia dla gospodarzy został Dawid Gruchała-Węsierski. W przerwie trener Bekas postanowił dokonać dwóch roszad personalnych. W miejsce Mateusza Maluśkiego i Antoniego Kuźnika do gry wkroczyli Kacper Borowiak oraz Bartosz Łuczak (debiutant). Mimo, że obaj pozytywnie wpłynęli na ofensywne poczynania zespołu, to nie udało się tej wypracowanej przewagi spożytkować. Ostatecznie więc Vineta utrzymała prowadzenie i wygrała 2:1.

Skład Unii: Andrzej Budnik – Mateusz Maluśki (46’ Kacper Borowiak), Filip Soboń, Aleksander Theus (60′ Fabian Burzyński), Eryk Marcinkowski, Jan Paczyński – Adrian Laskowski, Adam Borucki, Krzysztof Biegański, Antoni Kuźnik (46’ Bartosz Łuczak) – Łukasz Spławski.

- Reklama -
- Reklama -