wtorek, 23 kwietnia 2024
2 C
Swarzędz

Znamy pary półfinałowe Memoriału Arka Gołasia!

Osiemnasta edycja Memoriału Arkadiusza Gołasia zbliża się wielkimi krokami. Już 13 i 14 października wielkopolscy kibice siatkówki będą mieli niepowtarzalną okazję, by zobaczyć na żywo najlepszych zawodników w Polsce i na świecie.

Zobacz także

- Reklama -

Gmina liczy na pełne trybuny

Do XVIII Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia pozostał zaledwie miesiąc. Przypomnijmy, że w tym roku do Zalasewa przyjadą: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, PGE Giek Skra Bełchatów, Projekt Warszawa i Berlin Recycling Volleys. Dziś natomiast poznaliśmy pary półfinałowe tej imprezy. – Memoriał Arkadiusza Gołasia to największa impreza sportowa w Gminie Swarzędz – mówi burmistrz Marian Szkudlarek. – Jesteśmy dumni z tego, że najlepsi siatkarze na świecie co roku kończą przygotowania do nowego sezonu właśnie w Zalasewie. Mam nadzieję, że tradycyjnie powitają ich pełne trybuny – dodaje.

Pary półfinałowe

Pierwszy półfinał zaplanowano na piątek, 13 października na godzinę 18:00. Zmierzą się w nim trzykrotny zwycięzca Ligi Mistrzów – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz Projekt Warszawa, który zasłynął serią 13 wygranych meczów z rzędu w PlusLidze.

Z kolei w drugim półfinale zmierzą się ze sobą trzynastokrotny mistrz Niemiec – Berlin Recycling Volleys oraz dziewięciokrotny mistrz Polski – PGE Giek Skra Bełchatów.

Bilety są już dostępne

Wejściówki na sobotę zostały już wyprzedane. Można jeszcze nabyć bilety na piątkowe półfinały. Są one dostępne w serwisie Biletomat.pl. Do wyboru są karnety dwudniowe lub na pojedyncze dni. – Zapraszam serdecznie na XVIII Agrobex Memoriał Arkadiusza Gołasia – mówi Anna Sumelka, organizatorka turnieju. – Już po parach półfinałowych widać, że czekają nas nieprawdopodobne emocje – podkreśla.

- Reklama -
- Reklama -