poniedziałek, 27 maja 2024
25.1 C
Swarzędz

Mieszkaniec Gruszczyna w „The Voice of Poland”!

Kolejnego już mieszkańca naszej gminy będziemy mogli oklaskiwać w popularnym telewizyjnym formacie muzycznym. W najbliższą sobotę Bartłomiej Broniewski z Gruszczyna wystąpi w 14. edycji „The Voice od Poland”.

Zobacz także

- Reklama -

W najnowszej, czternastej już edycji słynnego talent show „Voice of Poland” na TVP 2 będziemy mogli podziwiać dokonania wokalne mieszkańca naszej gminy. Bartłomiej Broniewski mieszka w Gruszczynie i to jego druga przygoda z programem – pierwsza miała miejsce 10 lat temu. W międzyczasie pan Bartłomiej zdążył przeprowadzić się z Warszawy i założyć rodzinę. Na co dzień gruszczynianin pracuje jako programista, ale muzyka – jak się dowiedzieliśmy – cały czas pozostaje jego wielką pasją. Trzymamy zatem kciuki za mieszkańca Gruszczyna i – niezależnie od wyniku rywalizacji – życzymy dalszego spełniania swoich muzycznych marzeń.

- Reklama -
- Reklama -