poniedziałek, 27 maja 2024
15.6 C
Swarzędz

75 razy 50 lat!

Honorowymi medalami od Prezydenta RP „za długoletnie pożycie małżeńskie” odznaczono w ostatnim czasie aż 75 par małżeńskich z naszej gminy. Szacowni Jubilaci mogą poszczycić się 50-letnim stażem małżeńskim.

Zobacz także

- Reklama -

9 września, w gościnnych progach EuroHotelu, odbyła się wzruszająca i podniosła uroczystość. Aż 75 małżeńskich par z terenu naszego miasta i gminy świętowało pięćdziesięciolecie zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji szacowni Jubilaci zostali uhonorowani medali przyznanymi przez Prezydenta RP – „za długoletnie pożycie małżeńskie”. Były też listy gratulacyjne, życzenia i bukiety od burmistrza Mariana Szkudlarka i kierownika USC Anny Wiśniowieckiej – Gronowskiej. Na jubilatów czekał także pokaźnych rozmiarów tort i wiele słodkości. Uhonorowane pary małżeńskie: H. i J. Borowiak, H. i B. Chmielewscy, B. i S. Drabek, S. i W. Gądek, K. i H. Gowarzewscy, A. i R. Helman, K. i F. Hoffmann, I. i A. Ignasiak, E. i S. Kapciak, D. i A. Kapturscy, R. i H. Knast, W. i E. Kochańscy, M. i L. Konieczni, W. i J. Krzemińscy, Z. i R. Łukaszewicz, L. i R. Matłoka, M. i J. Misiorni, H. i L. Mrugalscy, D. i J. Namyślak, Z. i E. Nowaccy, G. i J. Ossowscy, G. i K. Paszak, U. i G. Pierzakowscy, M. i H. Rogaccy, H. i T. Roszak, H. i Z. Stankiewicz, B. i R. Świątek, R. i W. Świerkowscy, E. i F. Tomaszewscy, H. i R. Wachowiak, D. i E. Wasilewscy, G. i R. Maciejewscy, E. i M. Strzyżyńscy, E. i K. Szczepańscy, H. i L. Patalas, F. i H. Droszcz, I. i B. Kryczka, B. i J. Smurawa, J. i M. Ratajczak, A. i W. Janiszewscy, A. i M. Bajon, M. i T. Bargiel, H. i R. Bekierscy, B. i J. Bieńkowscy, A. i R. Borkiewicz, B. i T. Derpińscy, Z. i J. Fiedler, D. i M. Filipowicz, H. i S. Gąsiorowscy, D. i L. Grabowscy, D. i H. Graczyk, B. i G. Idczak, H. i J. Jankowscy, T. i Z. Jaśkowiak, I. i E. Juska, J. i J. Kaczmarek, B. i J. Kasprzyk, U. i R. Kaszyńscy, M. i S. Kiszka, K. i A. Kochanowscy, K. i J. Kochańscy, M. i T. Korzeniowscy, B. i M. Koszela, K. i S. Lis, N. i W. Łaszcza, W. i J. Minc, Z. i A. Nowaczyk, H. i F. Piechowicz, T. i S. Potyrała, B. i B. Rzaniak, Ł. i K. Sławczyńscy, M. i J. Sołowiej, S. i W. Szymkowiak, E. i K. Turowscy, E. i A. Wilanowscy.

- Reklama -
- Reklama -