czwartek, 25 lipca 2024
22.2 C
Swarzędz

Jakie osoby stoją za cateringiem dietetycznym FitApetit?

Aby zdrowo, systematycznie się odżywiać nie trzeba być kulinarnym mistrzem. Nie trzeba też mieć bardzo dużo wolnego czasu na gotowanie. Wystarczy zdecydować się na odpowiedni catering. Dużo klientów wybiera FitApetit. Dlaczego? Kto pracuje w naszej firmie cateringowej?

Zobacz także

- Reklama -

Catering dietetyczny jest bardzo dokładnie rozpisywany. Kto za to odpowiada?


Nasze usługi cateringowe w Poznaniu są profesjonalne. Na to słowo składa się m.in. skuteczność. Jest to możliwe, ponieważ rozpisywaniem diet pudełkowych zajmują się wykwalifikowani dietetycy. W tym miejscu warto wspomnieć szczególnie o Emilii Pilchowskiej. Jest to dietetyk kliniczny z prawdziwego zdarzenia. Co jeszcze warto wiedzieć na jej temat? To absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Emilia Pilchowska może pochwalić się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. W końcu dietetyk kliniczny z firmy FitApetit pracowała już w rozmaitych, renomowanych placówkach medycznych. Jej specjalność to układanie menu dla osób zdrowych, z różnymi jednostkami chorobowymi, czy sportowców.

Dieta pudełkowa jest pyszna dzięki szefowi kuchni Adamowi i jego teamowi

Dla nas liczy się nie tylko to, aby każda dieta pudełkowa była zdrowa i właściwie zbilansowana. Kolejnym ważnym czynnikiem jest smak. O to codziennie troszczą się zaś nasi kucharze! Na czele zespołu w FitApetit stoi Adam. Jego CV jest imponujące. W końcu Adam może poszczycić się ponad 12-letnim doświadczeniem (pracował już dla renomowanych restauracji angielskich i polskich).

Co go szczególnie cechuje? Adam to perfekcjonista, który świetnie organizuje pracę (swoją i innych) oraz dba o to, aby wszystko odbywało się w odpowiednich warunkach. W kuchni pomaga mu m.in. Bartek. To kolejny doświadczony kucharz, który ma na koncie m.in. przygotowywanie cateringów w trakcie wydarzeń, na które przychodziło po kilka tysięcy osób.

Nasz catering w Poznaniu jest bardzo uniwersalny: sprawdź to sam!

Wspólny wysiłek dietetyków, kucharzy, czy food creatorów jest doceniany przez klientów. Aktualnie nasza firma FitApetit ( https://www.fitapetit.com.pl/catering-dietetyczny-poznan ) dostarcza usługi do ponad 1400 rozmaitych polskich lokalizacji. Tych miejsc jest zaś coraz więcej i więcej. Starania m.in. Emilii Pilchowskiej, szefa kuchni Adama, czy kucharza Bartka prowadzą też do tego, że oferta FitApetit jest bardzo bogata.

Obecnie do dyspozycji wszystkich zainteresowanych osób są: Dieta Slimfit, Dieta Standard, Dieta Veggie, Dieta Gluten&Dairy Free, Dieta Vegan, Dieta Dairy Free, Dieta No Fish, Dieta Vegetarian, Dieta Pescovegetarian, Dieta Low Carb, Dieta Sport, Dieta Dla mam karmiących, Dieta Dla kobiet w ciąży, Dieta Keto Power i Dieta Perfect Match.

Nie da się ukryć, że catering dietetyczny w Poznaniu – FitApetit odnosi sukces. Z usług naszej firmy korzysta bowiem coraz więcej osób. Co najważniejsze, są oni zadowoleni, ponieważ ich życie jest po prostu lepsze. Wypróbuj nasz catering, a najprawdopodobniej już nigdy nie pomyślisz o tego typu rozwiązaniach od innych firm!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -