poniedziałek, 27 maja 2024
16.8 C
Swarzędz

Ważne zwycięstwa Lidera

Wyjazdowe 2:0 w Fałkowie i domowe 4:2 z Lubońskim KS dały Liderowi trzecie miejsce w tabeli. Do końca jesieni zostały dwie kolejki.

Zobacz także

- Reklama -

We wrześniu Lider Swarzędz wygrał w Fałkowie z tamtejszym FAS KS w 1/8 okręgowego finału Pucharu Polski.  Druga, ligowa wizyta czarno-czerwonych w Fałkowie przyniosła taki sam efekt. 0:2 było dla gospodarzy pierwszą domową przegraną tej jesieni w okręgówce. Lider długo walczył o pierwszą bramkę, ale ostatecznie za jednym trafieniem poszło drugie i zespół ze Swarzędza wskoczył na trzecie miejsce w tabeli. W kolejnej kolejce podium zostało obronione – u siebie Lider podejmował groźnego Lubońskiego KS. Siódmy ligowy mecz u siebie i siódme zwycięstwo! Gospodarze przeważali od samego początku, a presja przyniosła najpierw trafienie samobójcze, a potem dwukrotnie faul rywali w polu karnym, dwukrotnie zamieniony na gola z jedenastki. W doliczonym czasie gry sukces przypieczętowała j piłka zagrana przez Drozdowskiego z rzutu rożnego powędrowała dokładnie na głowę Owczarka. W dwóch ostatnich jesiennych kolejkach rywalami będą zespoły z dolnej części tabeli.

Skład Lidera: Zieliński, Jędraszyk, Owczarek, Roszkowiak, Stoiński, Kryszak, Korcz, Sołtysiak, Hoffmann, Drozdowski, Książkiewicz, Marzec, Socha, Miazek, Reszela, Yildirim, Kurzawski, Michalski, Umeh, Jankowiak, Depa, Strugalski; trener: Adrian Małek

- Reklama -
- Reklama -