poniedziałek, 15 kwietnia 2024
12 C
Swarzędz

Lider wydłużył zwycięską serię

Zwycięstwo Lidera z Concordią było czwartym z rzędu. Trzy punkty zdobyte w Murowanej Goślinie pozwoliły dotrzymać kroku czołowej dwójce tabeli.

Zobacz także

- Reklama -

Gospodarze postawili twarde warunki i dwukrotnie zaskakiwali Lidera wychodząc na prowadzenie. W obu przypadkach czarno-czerwoni wykorzystali rozproszenie rywali po zdobytych bramkach i wyrównywali po zaledwie kilkudziesięciu sekundach. Remis 2:2 pojawił się na kwadrans przed końcem i choć czasu było coraz mniej, liderowcy organizowali kolejne akcje. Wiara we własne umiejętności i determinacja pozwoliły zdobyć zwycięskiego gola w już doliczonym czasie. Pierwsze trafienie było po stałym fragmencie gry (rzut wolny), drugie z akcji. To trzecie, decydujące o wyniku, to znów szlifowany element – z rzutu rożnego zagrał Kurzawski, a najwyżej do piłki wyskoczył i głową z bliska trafił Pogorzelec. Ostatnia ligowa porażka zdarzyła się Liderowi jeszcze we wrześniu. Swarzędzanie chcą utrzymać tę passę jak najdłużej. Do rozegrania w tym roku został im tylko mecz z rezerwami Tarnovii Tarnowo Podgórne. Mecz na Stadionie Miejskim w Swarzędzu o godzinie 13:00, w sobotę 18 listopada.

Skład Lidera: Zieliński, Jędraszyk (Pogorzelec), Owczarek, Stoiński, Sołtysiak (Depa), Hoffmann (Reszela), (k) Korcz, Kryszak, Miazek (Michalski), Karpiński (Marzec), Umeh (Kurzawski) oraz Strugalski. Trener: Adrian Małek.

- Reklama -
- Reklama -