wtorek, 5 grudnia 2023
-5.1 C
Swarzędz

Zostań swarzędzkim darczyńcą Szlachetnej Paczki!

Już w sobotę 18 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl otwarta zostanie ogólnopolska Baza Rodzin Szlachetnej Paczki. Pojawią się w niej anonimowe opisy rodzin w trudnej sytuacji wraz z listą konkretnych potrzeb. Każdy będzie mógł wybrać rodzinę, dla której razem z przyjaciółmi, szkołą czy firmą przygotuje pomoc.

Zobacz także

Piesi tylko tunelem!

Lodowisko już otwarte!

Ewakuacja na Nowym Świecie

- Reklama -

W tym roku na darczyńców w rejonie Swarzędz czekać będzie kilkadziesiąt rodzin, w tym seniorzy, osoby samotne, chore, rodziny wielodzietne, samodzielni rodzice czy osoby z niepełnosprawnościami. Szlachetna Paczka chce nieść im nadzieję, doceniać codzienne zmagania i dawać impuls do zmian. Opisy w Bazie są efektem wielotygodniowej pracy wolontariuszy, którzy odwiedzają zgłoszone do projektu rodziny i poznają ich historie, aby mieć pewność, że przygotowana przez darczyńców paczka będzie mądrą pomocą. Paczki trafią do rodzin podczas tzw. Weekendu Cudów 16-17.12.2023 r.

Ty także możesz zmienić czyjś świat na dobre! Wejdź na stronę www.szlachetnapaczka.pl i wybierz rodzinę, dla której przygotujesz pomoc.

- Reklama -
- Reklama -