czwartek, 25 lipca 2024
22.2 C
Swarzędz

ETC Swarzędz zaprasza na spotkanie z Mikołajem!

Mikołajki w ETC trwają dłużej! Swarzędzkie centrum handlowe na spotkanie ze Świętym Mikołajem zaprasza w sobotę, 9 grudnia. Niezapomniane chwile z ukochanym brodaczem będzie można uwiecznić na zdjęciu, a na słodkie warsztaty zaproszą urocze elfy, a wszystko to w magicznej, bajkowej atmosferze.

Zobacz także

- Reklama -

Zaczął się najpiękniejszy czas w roku – oczekiwanie na Święta Bożego Narodzenia. ETC Swarzędz zaprasza do wspólnego odliczania do tych wyjątkowych dni. W sobotę, 9 grudnia, centrum handlowe zamieni się w mikołajkową krainę wprost z dalekiej Laponii, a na dzieci przy głównym wejściu do galerii w swoim wielkim czerwonym fotelu czekać będzie Święty Mikołaj. Milusińscy będą mieli okazję wyszeptać mu na ucho swoje prezentowe marzenia, a wspólne chwile uwieczni profesjonalny fotograf. Zdjęcia wykonywane będą dla chętnych, bezpłatnie.

To jednak nie jedyna atrakcja tego dnia. W godzinach 12:00 – 17:00, w świątecznej strefie, odbywać się będą słodkie warsztaty dla dzieci i rodziców. Ekipa elfów pomoże uczestnikom stworzyć wyjątkowe „cake popsy”. Dekorowanie ciastek kolorowymi cukierkami, polewami i posypkami pozwoli stworzyć zimowe postacie, jak bałwanki czy renifery. Ciasteczka będą na bieżąco wypiekane na osobnym stanowisku, więc także będzie można zabrać je do domu. Warsztaty kulinarne współorganizowane są przez restaurację Olimp, strefa warsztatowa zlokalizowana będzie w okolicach lokalu.

Zapraszamy do wspólnej świątecznej zabawy! ETC Swarzędz, ul. Poznańska 6, sobota, 9 grudnia, start o godzinie 12:00.

FotoETC
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -