niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Pięknych Świąt w zdrowiu!

Życzymy Państwu świąt wspaniałych, a przede wszystkim zdrowych. Pięknych, niezapomnianych chwil w rodzinnych gronie. Świąt bez stresów, chorób, niespodziewanych nerwów, bez zmartwień i problemów.

Zobacz także

- Reklama -

Od Bożego Narodzenia, uwielbianych i najukochańszych świąt, dzieli nas zaledwie kilka godzin… Chyba większość z nas czeka przez cały rok na ten czas. Na ten klimat, rodzinne ciepło, wzruszającą atmosferę. Na te cudowne godziny w gronie bliskich. Na spokój, który nas ogarnie po szaleńczej, przedświątecznej krzątaninie. Wreszcie czekamy na magię. Na magię świąt Bożego Narodzenia. Któż z nas jej nie doświadczył? Szczególnie gdy był dzieckiem? Czy nie macie Państwo wrażenia, że kiedyś było inaczej? Tajemniczo, bajecznie? Jakby jeszcze bardziej magicznie? Któż nie pamięta tych Wigilii z dzieciństwa? Przechowujemy je głęboko w sercach i we wspomnieniach. Bo już nigdy się nie wydarzą… Celebrujemy Wigilię, te chwile,  momenty, zapisujemy w pamięci. To przez święta stajemy się lepsi, milsi, szlachetniejsi, bez agresji, bez gniewu, bez złości. Otwieramy swe serca na drugich, stajemy się wrażliwsi na los innych. Mijający rok był trudny i niespokojny. Wojna za naszymi granicami, szalejąca inflacja i kolosalne podwyżki cen gazu i prądu, kryzys gospodarczy, niepewność o czekającą nas przyszłość… Ale były też i dobre dni, szczególnie 15 października, gdy zdaliśmy egzamin z demokracji i do urn podążyła rekordowa liczba Polek i Polaków. Przed nami kolejny nowy rok. Nie wiemy, jaki będzie ten nadchodzący 2024, ale życzymy Państwu, naszym Czytelnikom, Mieszkańcom i sobie, by był lepszy!

Życzymy Państwu świąt zdrowych, pięknych, pełnych niezapomnianych chwil w rodzinnych gronie. Świąt bez stresów, chorób, niespodziewanych nerwów, zmartwień i problemów. Wszystkiego dobrego!

                                                                Redakcja Tygodnika Swarzędzkiego

                                                                      i portalu www.swarzedzki.pl

- Reklama -
- Reklama -