sobota, 15 czerwca 2024
20.8 C
Swarzędz

Nowe Przedszkole Publiczne ze szczyptą magii!

Przedszkole Publiczne „Magiczna Zagroda” to placówka, która swoją działalność rozpocznie już we wrześniu 2024 r. w Zalasewie przy ul. Polskiej. W pięciu nowoczesnych oddziałach przewidziano miejsce dla 125 dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat.

Zobacz także

- Reklama -

Obsługiwane będzie przez doświadczonego operatora, który z powodzeniem prowadzi już trzy inne przedszkola publiczne na terenie Gminy Swarzędz, cieszące się wzorowymi opiniami rodziców – „Malowany Konik” i „Zaczarowana Podkowa” w Zalasewie oraz „Tęczowy Port” w Swarzędzu. Przedszkole mieścić się będzie w dwukondygnacyjnym budynku, spełniającym wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Do dyspozycji dzieci zostanie oddanych 5 nowoczesnych sal dydaktycznych, w pełni wyposażonych w odpowiedni sprzęt, zabawki i niezbędne pomoce. W przedszkolu znajdzie się pełne zaplecze techniczne, infrastruktura sanitarna, udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami oraz kuchnia ze zmywalnią.

Budynek otuli przestronny ogród z placem zabaw, który umożliwi dzieciom aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu i odkrywanie pierwszych znaków nadchodzących pór roku. W „Magicznej Zagrodzie” priorytetem jest wszechstronny rozwój dzieci, ich bezpieczeństwo oraz rozwijanie umiejętności społecznych. W placówce wykorzystywane będą sprawdzone i innowacyjne metody nauczania, które pozwolą maluchom kreatywnie i z radością poszerzać swoje horyzonty, jednocześnie przygotowując dzieci do kolejnego etapu edukacyjnego, jakim jest rozpoczęcie nauki w szkole.

Wdrażanie praktyk, które czerpią z najlepszych doświadczeń prowadzonych placówek, to gwarant efektywnych i skutecznych metod pracy oraz nowoczesnego podejścia w zakresie nauczania przedszkolnego.

Więcej informacji na temat rozpoczęcia procesu rekrutacji w Przedszkolu Publicznym „Magiczna Zagroda” znajdziecie Państwo na stronie www.magicznazagroda.pl oraz na Faceboook’u: Przedszkole Publiczne Magiczna Zagroda.

- Reklama -
- Reklama -