niedziela, 14 kwietnia 2024
15.5 C
Swarzędz

Noworocznie u gospodarzy gminy

W poprzedni piątek w sali audiowizualnej Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie odbyło się uroczyste spotkanie noworoczne władz miasta z przedstawicielami środowisk biznesowych, naukowych, oświatowych i kulturalnych.

Zobacz także

- Reklama -

Tradycyjne spotkania noworoczne swarzędzkiego samorządu ze środowiskiem biznesowym oraz przedstawicielami instytucji gminnych, powiatowych, a także wojewódzkich na dobre wróciły – po latach spowodowanych pandemią – do kalendarza miejskich imprez. Gości przybyłych w miniony piątek do Szkoły Podstawowej w Zalasewie witał gospodarz gminy Marian Szkudlarek w towarzystwie przewodniczącej Rady Miejskiej, Barbary Czachury. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in.: członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego Paulina Stochniałek, członek Zarządu Powiatu Poznańskiego Antoni Kalisz, burmistrzowie i wójtowie gmin ościennych, byli burmistrzowie Swarzędza, radni Rady Powiatu Poznańskiego, radni Rady Miejskiej w Swarzędzu, przedstawiciele świata nauki, prezesi, dyrektorzy i właściciele swarzędzkich firm i instytucji, sołtysi oraz dyrektorzy jednostek podlegających ratuszowi. Burmistrz Marian Szkudlarek złożył gościom życzenia noworoczne i przedstawił podsumowanie osiągnięć naszej gminy w minionym roku i pięcioletniej kadencji, dziękując jednocześnie swoim współpracownikom, radnym oraz przedstawicielom Starostwa, Województwa Wielkopolskiego i Urzędu Marszałkowskiego za dotychczasową współpracę. Życzenia i podziękowania w imieniu radnych złożyła także szefowa Rady Miejskiej, Barbara Czachura. Oficjalnej części spotkania noworocznego towarzyszyła też prezentacja filmu (przygotowanego przez telewizję STK i UMiG) na temat wydarzeń i inwestycji zrealizowanych w naszej gminie w mijającej kadencji. Piątkowe spotkanie noworoczne uświetnił recital Anny Rusowicz.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -