piątek, 23 lutego 2024
10.3 C
Swarzędz

Zbiórka dla pogorzelców ze Swarzędza!

26 stycznia doszło do pożaru na os. Czwartaków. Mieszkanie spłonęło, a 70-letnia kobieta wraz z niepełnosprawną córką trafiły do szpitala. UMiG w Swarzędzu założył zbiórkę pieniędzy na remont spalonego mieszkania. Pieniądze zbiera też wnuczka poszkodowanej mieszkanki.

Zobacz także

- Reklama -

W piątek, 26 stycznia na os. Czwartaków wydarzyła się tragedia. W wyniku pożaru mieszkania zostały poważnie poszkodowane dwie osoby: starsza, chora kobieta i jej niepełnosprawna córka. Swarzędzki magistrat uruchomił zbiórkę pieniędzy na remont spalonego mieszkania. Pieniądze można wpłacać na konto Stowarzyszenia na rzecz Aktywizacji Społeczności Lokalnej z dopiskiem „Pożar Czwartaków”, nr konta: 34 1090 1450 0000 0001 5688 3660.

Zbiórkę na portalu zrzutka.pl uruchomiła też wnuczka poszkodowanej 70-latki. – W pożarze spłonął cały pokój, wszystko co w nim było uległo spaleniu. Reszta mieszkania jest w opłakanym stanie, od samego sufitu do prawie samej podłogi jest czarno, popękane okna, niewyobrażalny smród. Mieszkanie i wszystkie rzeczy, które w nim zostały, ubrania, meble nie nadają się do użytku. Niestety, mieszkanie nie miało ubezpieczenia, więc na odszkodowanie nie mamy co liczyć. Proszę, pomóżcie mojej babci i jej córce wrócić do domu – prosi wnuczka poszkodowanej. Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/pozar-mieszkania.

- Reklama -
- Reklama -