wtorek, 23 lipca 2024
16.5 C
Swarzędz

Utrudnienia na budowanym rondzie na granicy Poznania i Swarzędza

Trwa budowa minironda w Kobylepolu, w rejonie skrzyżowania ulic Borówki i Żywicznej. - W czwartek i piątek (14-15 marca) na rondzie układana będzie nawierzchnia, co może spowodować czasowe utrudnienia – informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Zobacz także

- Reklama -

Jak już informowaliśmy, w rejonie skrzyżowania ulic Borówki i Żywicznej na Kobylepolu powstaje minirondo, które ma upłynnić ruch samochodowy na tym skrzyżowaniu i poprawić bezpieczeństwo. – W dniach 14-15 marca (czwartek i piątek) na rondzie układana będzie nawierzchnia, co wiązać się będzie z krótkotrwałymi utrudnieniami poza godzinami szczytu komunikacyjnego. Prace prowadzone będą 14 marca w godzinach okołopołudniowych, a 15 marca w porze przedpołudniowej. Aby utrudnienia były możliwie najmniejsze, prace będą prowadzone jednego dnia na części skrzyżowania, a drugiego – na pozostałej. W ten sposób zachowana zostanie przejezdność we wszystkich kierunkach, będą jednak występować utrudnienia, a ruch kierowany będzie ręcznie – informują przedstawiciele Poznańskich Inwestycji miejskich. Prosimy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

O rondzie pisaliśmy też tutaj: https://www.swarzedzki.pl/2024/02/23/bedzie-kolejne-rondo-w-kierunku-poznania/, https://www.swarzedzki.pl/2024/02/02/rondo-za-trzy-miesiace/

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -