poniedziałek, 15 kwietnia 2024
7.3 C
Swarzędz

Swarzędzkie Atrakcje Turystyczne z Certyfikatami

6 z 47 Certyfikowanych Atrakcji Turystycznych Powiatu Poznańskiego znajduje się na terenie naszej gminy. Te prestiżowe wyróżnienia przyznano w minionym tygodniu po raz czwarty.

Zobacz także

- Reklama -

Certyfikaty są przyznawane przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną oraz powiat poznański. W gronie laureatów tegorocznej certyfikacji znalazło się sześć obiektów z terenu naszej gminy. Uzyskały one prestiżowy tytuł Atrakcji Turystycznej Powiatu Poznańskiego. Są to: Skansen i Muzeum Pszczelarstwa w Swarzędzu, Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki w Swarzędzu, pływalnia „Wodny Raj” w Swarzędzu, Swarzędzkie Lodowisko oraz  Muzeum Przyrodniczo – Łowieckie w Uzarzewie i Cascader Park w Kobylnicy. Gratulujemy!

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -