poniedziałek, 15 kwietnia 2024
7.3 C
Swarzędz

Zwycięstwo i awans w tabeli

Doskonałe spotkanie rozegrali w sobotę swarzędzcy Meblorze. Podopieczni trenera Goińskiego pewnie, bo aż 6:0, wygrali z Przemysławem Poznań.

Od pierwszego do ostatniego gwizdka warunki na boisku dyktowali gospodarze. Wynik w 7. minucie otworzył Janek Głuchowski. To skromne prowadzenie utrzymało się do przerwy. W drugiej połowie mieliśmy jednak prawdziwy festiwal strzelecki Meblorza. Parę chwil po wznowieniu gry prowadzenie podwyższył Jakub Bylina. Niemal kwadrans później do bramki trafił Krystian Antczak. W 66. minucie bramkę po bezpośrednim strzale z rzutu wolnego zdobył Kacper Fornalkiewicz. Warto wspomnieć, że to drugi mecz z rzędu, kiedy to obrońca Meblorza zdobywa bramkę w taki sposób. Swoje trafienia dołożyli jeszcze Patryk Niemczyk oraz Kacper Vogel. Dzięki zwycięstwu Meblorze przesunęli się w tabeli na 4. miejsce i do prowadzącego LKS Ślesin tracą 5 punktów. W najbliższą sobotę Meblorzy czeka wyjazd do Środy Wielkopolskiej, gdzie zmierzą się z drugim zespołem Polonii.