poniedziałek, 27 maja 2024
20 C
Swarzędz

Policja ustala okoliczności tragedii w Swarzędzu

Trwa wyjaśnianie przyczyn tragicznego wypadku na skrzyżowaniu ulic Cieszkowskiego i Cmentarnej, w którym zginął 27-letni motocyklista. Policja nie podaje na razie szczegółów. Wiadomo jednak, że śledztwo nadzoruje poznańska Prokuratura.

Zobacz także

- Reklama -

Przypomnijmy. Do tragicznego wypadku doszło w minioną środę, 3 kwietnia. –Około godziny 17.00 u zbiegu ulic Cieszkowskiego i Cmentarnej w Swarzędzu doszło do zderzenia samochodu osobowego  marki Mercedes z kierującym motocyklem marki Yamaha – informuje sierż. sztab. Łukasz Paterski z Biura Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. W wyniku tego zdarzenia zginął 27-letni mężczyzna, kierujący jednośladem. Mimo akcji reanimacyjnej, nie udało się go uratować. – Na miejscu przeprowadzono czynności pod nadzorem Prokuratora – dodaje przedstawiciel policji.

Obecnie trwają czynności zmierzające do ustalenia wszelkich okoliczności i przebiegu tego tragicznego zdarzenia. Policja na razie nie podaje szczegółów prowadzonego śledztwa. Nie  podaje też czy ofiara wypadku to mieszkaniec naszej Gminy. Do tematu  powrócimy.

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -