niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

E-hulajnogi ponownie na ulicach Swarzędza

W piątek, 12 kwietnia e-hulajnogi Lime wracają do Swarzędza. To już szósty sezon działalności tej firmy w Polsce. Z okazji powrotu przedsiębiorstwo przygotowało dla mieszkańców Swarzędza kod rabatowy.

Zobacz także

- Reklama -

Po przerwie zimowej, hulajnogi elektryczne wracają na ulice Swarzędza. – W ubiegłym roku dzięki przemieszczaniu się e-hulajnogami Lime, mieszkańcy Swarzędza uniknęli ponad 10 tys. podróży samochodem i dzięki temu zredukowali poziom CO2 o 14 t – wyjaśniają przedstawiciele firmy, którzy liczą na jeszcze większe zainteresowanie oferowaną usługą, która – ich zdaniem – stanowi doskonałe uzupełnienie transportu publicznego. – E-hulajnogi Lime szybko zyskały wiernych użytkowników wśród mieszkańców Swarzędza. Wierzymy, że w kolejnym sezonie jeszcze bardziej powiększymy naszą społeczność entuzjastów mikromobilności. Poczyniliśmy znaczne inwestycje we flotę oraz oprogramowanie, tak aby przede wszystkim zapewnić użytkownikom Lime bezpieczeństwo, a także komfort z jazdy naszymi e-hulajnogami – komentuje Damian Kupczak, starszy menedżer operacyjny w Lime.

Z okazji powrotu, firma przygotowała dla mieszkańców Swarzędza specjalny kod rabatowy LIME2024PL, który umożliwia10-minutowy, darmowy przejazd, ważny do 30.04.2024 r.

Aby rozpocząć swoją przygodę z e-hulajnogą wystarczy pobrać aplikację Lime (dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS) oraz zeskanować znajdujący się na kierownicy kod QR i podążać za dalszymi instrukcjami. Lokalizację najbliższej e-hulajnogi można bardzo łatwo sprawdzić za pomocą mapy w aplikacji. Obecnie firma Lime operuje flotą ponad 23 000 pojazdów w naszym kraju. Sezon 2024 to szósty rok działalności Lime w Polsce.

Fotorts
- Reklama -
- Reklama -