niedziela, 19 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

Jak głosował Swarzędz?

155 osób z 6 Komitetów Wyborczych walczyło w minioną niedzielę o 23 miejsca w swarzędzkiej Radzie Miejskiej. Jak zagłosowali swarzędzanie? Kto zdobył najwięcej, a kto najmniej głosów?

Zobacz także

- Reklama -

9 mandatów zdobył Komitet Burmistrza Mariana Szkudlarka, 8 mandatów Koalicja Obywatelska i po 2 mandaty: Koalicja Samorządowa OK Samorząd, Prawo i Sprawiedliwość oraz Komitet Szymona Kurpisza My Mieszkańcy, choć sam ich lider do Rady nie wszedł.

Okręg nr 1 – Południe Swarzędza

KWW Burmistrza Mariana Szkudlarka:

  1. Szkudlarek Marian – 567
  2. Majchrzak Tomasz – 324
  3. Cholewicka Elżbieta – 315
  4. Graczyk Anna -186
  5. Nowak Izabela – 84
  6. Jankowiak Maciej – 92
  7. Kaźmierczak Beata – 123
  8. Stawicki Bartosz -78

KKW Koalicja Obywatelska:

  1. Słomiński Szymon – 736
  2. Nowotarska Aneta – 440
  3. Wróbel Dawid Miłosz – 138
  4. Rogacki Jakub – 38
  5. Peters Elżbieta Beata – 83
  6. Koźlicka Katarzyna – 191
  7. Kaczmarek Michał – 25
  8. Rozmiarek Wojciech – 206

KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd:

  1. Tylkowski Maciej – 177
  2. Staniszewski Zbigniew – 29
  3. Junikowska Honorata – 52
  4. Borowiak Marek – 79
  5. Golda-Wojtkowiak Katarzyna – 72
  6. Werwińska Marta – 18
  7. Pawlik Natalia – 25
  8. Abramowski Robert – 80

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Talaga Zbigniew – 452
  2. Basińska Małgorzata – 86
  3. Łośko Małgorzata – 16
  4. Jenek Ryszard – 14
  5. Walczak Jacek – 53

KWW Szymona Kurpisza My Mieszkańcy:

  1. Lewandowski Tomasz Łukasz – 185
  2. Krupecka Agnieszka – 68
  3. Janowska Hanna – 24
  4. Hubert Adam Bogdan – 105
  5. Cwojdzińska Izabela Maria – 28
  6. Sikora Anna – 27
  7. Pawelczak Paweł Janusz – 27

Okręg Nr 2 – Północ Swarzędza

KWW Burmistrza Mariana Szkudlarka:

  1. Taterka Grzegorz Michał – 378
  2. Baranowski Piotr – 232
  3. Kucharska Barbara – 303
  4. Choryński Adam – 119
  5. Szymanowski Krzysztof – 191
  6. Ewertowska Agnieszka – 71
  7. Baer – Hoffmann Weronika – 64
  8. Kopczyński Filip – 114
  9. Konys Wanda – 332

KKW Koalicja Obywatelska:

  1. Kmieciak Wojciech – 843
  2. Filary-Rogacka Monika – 353
  3. Pakulski Vel Modrzejewski Robert Krzysztof – 37
  4. Dębski Piotr Marian – 40
  5. Wojciechowska Magdalena Adrianna – 118
  6. Brożyński Karol – 172
  7. Dobrowolska-Goc Karolina Elżbieta – 23
  8. Ochowiak Monika Joanna – 59
  9. Świgoniak Robert Piotr – 34

KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd:

  1. Andrzejewski Jarek – 99
  2. Klepacz Tomek – 117
  3. Matuszewska Marzena – 55
  4. Nowacka Oliwia – 47
  5. Kobza Antoni Ryszard – 86
  6. Walewska Jolanta -14
  7. Jałocha Hanna – 52
  8. Budziński Piotr – 42
  9. Klapa Sławomir – 69

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  1. 1. Lis Marcin – 616
  2. Miszkiel Mirosława – 128
  3. Kamiński Marian – 67
  4. Oleksiak Małgorzata – 35
  5. Jarmuła Mirosław – 10
  6. Butrym Mirosława – 7
  7. Chorążewicz Przemysław – 43
  8. Szatkowska Agata – 35
  9. Matela Dariusz – 33

KWW Szymona Kurpisza My Mieszkańcy:

  1. Zawada-Chmiel Agnieszka  – 250
  2. Gąsiorek Karol – 26
  3. Kot Jerzy Ryszard – 136
  4. Błaszczyk Agnieszka – 27
  5. Wawrzyniak Monika – 44
  6. Zieliński Tomasz – 11
  7. Rogińska Anna – 39
  8. Hajnowski Witold Stefan – 11
  9. Małyszka Arkadiusz Jan – 40

KWW Przemysława Garsztki:

  1. Iragua-Wanat Katarzyna – 7
  2. Kędzierski Mateusz – 10
  3. Machowiak Waldemar – 4
  4. Sobkowiak Wojciech – 3
  5. Schäle-Bukowska Marzena – 2
  6. Andrzejewski Patryk – 11
  7. Zimniewicz Artur Józef – 0
  8. Staniewska Halina Maria – 32

Okręg Nr 3 – Południowe Sołectwa Gminy

KWW Burmistrza Mariana Szkudlarka:

  1. Senyk Adrian – 697
  2. Adamiak Katarzyna – 160
  3. Wojkiewicz Natalia – 156
  4. Markiewicz Małgorzata – 86
  5. Madanowski Marcin – 37
  6. Garwoliński Piotr – 53
  7. Szaferska Katarzyna – 114

KKW Koalicja Obywatelska:

  1. Wojtysiak-Tierling Joanna – 610
  2. André Beata – 398
  3. Gapińki Krzysztof – 453
  4. Górski Marek – 77
  5. Brodniewicz Joanna – 78
  6. Fleming Maciej Ryszard – 47
  7. Hojczyk Mariusz Robert – 114

KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd:

  1. Książkiewicz Dawid – 376
  2. Krych Bogdan – 99
  3. Dębska-Zeidler Karolina – 109
  4. Kunkel Joanna – 36
  5. Solnica Renata – 25
  6. Burda Patrycja – 89
  7. Krakowski Antoni – 103

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Jankowski Adam – 255
  2. Niechciałkowska Eleonora – 47
  3. Kubiak Teresa – 24
  4. Konecki Ryszard – 17
  5. Roszkowiak Dorota – 30

KWW Szymona Kurpisza My Mieszkańcy:

  1. Baranowska-Graczyk Anna – 200
  2. Drop Mateusz – 69
  3. Ławniczak Paweł – 30
  4. Bruderek Julia – 26
  5. Struk Agnieszka – 183
  6. Pawelczak Marcin Piotr – 28
  7. Rybarczyk Tomasz – 151

Okręg Nr 4 – Północne Sołectwa Gminy

KWW Burmistrza Mariana Szkudlarka:

  1. Czachura Barbara – 806
  2. Dyzma Ryszard – 298
  3. Zgrabczyński Norbert – 113
  4. Borówczak Adam – 165
  5. Orpińska Grażyna – 174
  6. Prokop Irena – 98
  7. Suchomski Adrian – 225

KKW Koalicja Obywatelska:

  1. Sobaszkiewicz – Lesińska Anna – 563
  2. Buczyński Włodzimierz – 212
  3. Braciszewska Grażyna – 88
  4. Raczkowiak Łukasz – 95
  5. Przybyszewska Katarzyna Maria – 111
  6. Konstańczak Jan Robert – 37
  7. Wantuch Przemysław Andrzej – 58

KW Koalicja Samorządowa OK Samorząd:

  1. Bura Jacek – 381
  2. Kalemba Daniel – 54
  3. Górecka Kamila – 27
  4. Kaczmarek Bogusława – 79
  5. Molik Filip – 99
  6. Jaworska Dorota – 45
  7. Wyskiel Mariusz – 151

KW Prawo i Sprawiedliwość:

  1. Nowicki Dariusz – 311
  2. Szeląg Maria – 78
  3. Rybiński Ireneusz – 41
  4. Dudziński Bernard – 26
  5. Maciołek Maria – 77

KWW Szymona Kurpisza My Mieszkańcy:

  1. Kurpisz Szymon – 221
  2. Kopińska Elżbieta – 61
  3. Iwański Adam Łukasz – 16
  4. Szott Edyta Anna – 11
  5. Gryskowski Adam – 15
  6. Skubiszyńska Marzenna Ewa – 2
  7. Stachowiak Wojciech – 37
- Reklama -
- Reklama -