piątek, 21 czerwca 2024
17.5 C
Swarzędz

Strażacy z odznaczeniami i tytułami!

Czterech strażaków z naszej gminy zostało uhonorowanych – podczas powiatowych obchodów Dnia Strażaka – prestiżowymi odznaczeniami. Wyróżniania otrzymali: Sławomir Kaźmierczak, dr Krzysztof Talarczyk, Tomasz Tomaszewski oraz Rafał Świątek.

Zobacz także

- Reklama -

W minioną sobotę, 18 maja w Skrzynkach odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka, podczas których wręczono – wyróżniającym się druhom z Powiatu Poznańskiego – prestiżowe wyróżnienia. Wśród odznaczonych znalazło się czterech strażaków z naszej gminy: dh Sławomir Kaźmierczak, dh Krzysztof Talarczyk, dh Tomasz Tomaszewski oraz dh Rafał Świątek. Sławomir Kaźmierczak, który od 25 lat pełni funkcję Komendanta Gminnego w dowód uznania za wkład i wspieranie rozwoju oraz działalności jednostek OSP Kobylnica i OSP Swarzędz został uhonorowany „Złotym Znakiem Związku”, najwyższym odznaczeniem Związku OSP RP. Dh Krzysztof Talarczyk, wiceprezes OSP Swarzędz i dh Tomasz Tomaszewski, naczelnik OSP Kobylnica zostali natomiast uhonorowani Oznaką Świętego Floriana „Za Zasługi dla Społeczności Lokalnej”. Dh Rafał Świątek, prezes OSP Kobylnica otrzymał z kolei II nagrodę w plebiscycie Starosty Poznańskiego o tytuł „Strażaka Roku Powiatu Poznańskiego”. Gratulujemy!

- Reklama -
- Reklama -