czwartek, 20 czerwca 2024
18.5 C
Swarzędz

Zaginiony 49-latek nie żyje

W miniony czwartek policja odnalazła - w kompleksie leśnym na pograniczu Swarzędza i Poznania – ciało zaginionego mieszkańca Gruszczyna. 49-latek był poszukiwany od tygodnia.

Zobacz także

- Reklama -

49-letni mieszkaniec Gruszczyna zaginął  w poprzedni czwartek i od tego czasu nie skontaktował się  z rodziną. Mężczyzna poruszał się autem, które znaleziono w okolicach polany piknikowej od strony Zielińca, w pobliżu Jeziora Swarzędzkiego.  Funkcjonariusze ze swarzędzkiego Komisariatu Policji przez cały czas prowadzili akcję poszukiwawczą. – Poszukiwania zaginionego 49-latka z Gruszczyna trwają od czwartkowego wieczoru, 23 maja. Przeszukaliśmy sonarem na podczerwień brzeg J. Swarzędzkiego, przeczesaliśmy okoliczny las, w użyciu był też dron. Niestety, na razie poszukiwania nie dały żadnego rezultatu. Akcja cały czas trwa – relacjonował nam – przed kilkoma dniami –  nadkomisarz Łukasz Witwicki, zastępca komendanta swarzędzkiej policji. Opublikowano też zdjęcie mężczyzny i zaapelowano  do mieszkańców o pomoc w odnalezieniu zaginionego gruszczynianina.

Niestety, po tygodniu poszukiwań, w czwartek, 30 maja policja poinformowała o odnalezieniu – w kompleksie leśnym na pograniczu Swarzędza i Poznania – ciała  mężczyzny.  Jak wstępnie ustalono, nic wskazuje na udział osób trzecich w śmierci 49-latka.

- Reklama -
- Reklama -