wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

Liderowy Dzień Sportu

6 czerwca w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu odbył się Dzień Lidera połączony z tradycyjnym zakończeniem sezonu.

Zobacz także

- Reklama -

Sezonu bardzo, bardzo udanego: cztery półfinały Mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach Polskiego Związku Koszykówki i dodatkowo dwa Finały MP U17K i U15K. Seniorki rozegrały dobry sezon w 1LK, a przede wszystkim – co najważniejsze – widać postępy i rozwój wszystkich trenujących dzieci. Swoją obecnością jak co roku zaszczycił nas burmistrz Marian Szkudlarek. Nasze najlepsze drużyny otrzymały medale za osiągnięte sukcesy: Juniorki Starsze U19K – III m. w Wielkopolsce i XI m. w Polsce, Juniorki U17K – II m. w Wielkopolsce i VIII m. w MP, Kadetki U15K – III m. w Wielkopolsce i VII m. w MP, Młodziczki Starsze U13K – II m. w Wielkopolsce i X m. w Polsce,  Kadetki Młodsze I m. w Wielkopolsce.

Uhonorowanych także zostało aż 28 zawodniczek i zawodników za zdobyte 100, 500 i 1000 punktów w barwach Lidera. Pierwsze wyróżnienie otrzymała Antonina Maj, która jest pierwszą w naszej historii zawodniczką, która rzuciła 3000 punktów w naszych barwach.

- Reklama -
- Reklama -