wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

Zmiany w organizacji ruchu podczas Dni Swarzędza

29 i 30 czerwca na polanie przy ul. Strzeleckiej odbędzie się największa swarzędzka impreza plenerowa, czyli popularne „Dni Swarzędza". Organizatorzy spodziewają się kilkutysięcznej publiczności, w związku z tym - na najbliższy weekend – przygotowano zmianę organizacji ruchu w tym rejonie gminy.

Zobacz także

- Reklama -

Strzelecka i Kosynierów zamknięta

Od piątku, 28 czerwca od godz. 21:00 do niedzieli, 30 czerwca do godz. 23:59 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Kosynierów – na odcinku od ul. Św. Marcina do pływalni „Wodny Raj” . Dodatkowo w sobotę, 29 czerwca w godzinach 12:00 – 03:00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Strzelecka – na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ul. Stawnej (objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej).  Z kolei w niedzielę, 30 czerwca, w godz. 12:00-23:59 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Strzelecka – na odcinku od skrzyżowania z ulicami Jesionową i Paderewskiego do ulicy Stawnej (objazd zaplanowany jest ulicą Jesionową, drogą krajową nr 92 do ul. Stawnej).

Paderewskiego z ruchem jednostronnym

Ruch ulicą Paderewskiego odbywać się będzie w jednym kierunku – od ul. Stawnej. Na ulicach: Stawna, Strzelecka i Paderewskiego obowiązywać będzie zakaz parkowania pod groźbą odholowania pojazdu. – Zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zmian w organizacji ruchu, zwracanie uwagi na tymczasowe znaki drogowe oraz stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem, a tym samym dbających o bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy – podkreślają organizatorzy. Na terenie „Atrium” przy ul. Strzeleckiej 39 zlokalizowany będzie parking.

Fotook
- Reklama -
- Reklama -