wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

Odkryj autentyczne smaki Poznania tuż Za Winklem w Zalasewie!

Na kulinarnej mapie Swarzędza pojawiła się nowa gastronomiczna perełka. Za Winklem Rychtyk Fyrtel to restauracja przyciągająca smakoszy tradycyjnej kuchni regionalnej z nowoczesnym twistem, wykorzystująca świeże, lokalne składniki.

Zobacz także

- Reklama -

Lokal oferuje śniadania, lunche oraz obiady – na miejscu i na wynos. Za Winklem Rychtyk Fyrtel mieszczący się przy ul. Planetarnej 15B/1 w Zalasewie ucieszy niejednego lokalnego mieszkańca oraz pracowników pobliskich firm, którzy poszukują szybkich i smacznych alternatyw na śniadanie czy brunch. To tutaj serwowana będzie najlepsza kawa w promieniu stu kilometrów oraz codziennie świeże i pyszne ciasta z miejscowej cukierni Marcepanowa Róża!

Kulinarne dziedzictwo Poznania na talerzu

Za Winklem, regionalny odpowiednik wyrażenia za rogiem, oznacza blisko, lokalnie i po sąsiedzku. Ta idea od początku przyświecała pomysłodawcom restauracji, którzy zapragnęli zaprosić Wielkopolan z okolic Swarzędza do wspólnego odkrywania lokalnych smaków.

– Nasze dania inspirowane są regionalną kuchnią w nowoczesnym wydaniu. Wykorzystujemy świeże, tutejsze produkty – bo cenimy sobie to, co polskie i swojskie. Za Winklem jest również znakomitym miejscem do spędzenia wieczoru ze znajomymi, delektując się craftowym piwem, oryginalnymi drinkami lub polskim winem. I oczywiście ciesząc się sobą! – mówi Sławomir Nowak, właściciel restauracji.

To właśnie ze śniadań, obiadów, pysznej kawy oraz świeżych, jakościowych produktów słynie Rychtyk Fyrtel. Kanapki przygotowywane są na miejscu, z wypiekanego codziennie pieczywa. Z kolei współpraca z lokalną wędzarnią stała się źródłem pysznych wędlin i wyrobów mięsnych najwyższej jakości. Również oferowane lunche są ucztą dla wszystkich ceniących sobie smaczne posiłki z nowoczesną nutą. W menu restauracji znajdują się sałatki, jogurty, desery, szagówki czy zapiekanki. Każdy klient może stworzyć indywidualną wersję przekąski ze swoich ulubionych składników.

Dołącz do nas i odkryj smak Wielkopolski!

Za Winklem Rychtyk Fyrtel serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Zalasewa, Swarzędza i okolic na niezapomniane przeżycia kulinarne. Zakręć się za rogiem na wyjątkowe smaki: rozpocznij dzień od pysznego śniadania, wpadnij na kawę, zjedz obiad po wielkopolsku i spędź wieczór w przyjaznej atmosferze. Bo każda pora jest dobra, żeby wejść do Za Winklem!

Za Winklem Rychtyk Fyrtel, Zalasewo ul. Planetarna 15B/1 – do zobaczenia!

https://www.facebook.com/profile.php?id=61558962204442

- Reklama -
- Reklama -