poniedziałek, 27 maja 2024
16.8 C
Swarzędz

KATEGORIA

Jasin

Stóg w ogniu

W niedzielę, 12 maja krótko po godzinie 19:00 swarzędzcy strażacy interweniowali w Jasinie.

Groźny wypadek na krajówce

Do groźnego wypadku doszło w minionym tygodniu w Jasinie na ul. Poznańskiej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Karambol na Poznańskiej

Do groźnego zdarzenia z udziałem czterech aut osobowych doszło w minionym tygodniu w Jasinie na ul. Poznańskiej. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Ciężarówka zderzyła się z osobówkami

Do groźnego zdarzenia z udziałem auta ciężarowego z dwoma osobówkami doszło 9 stycznia w Jasinie na ul. Poznańskiej. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Kościelonka gotowa!

Dobiegła końca rozbudowa ul. Z. Grudzińskiego w Swarzędzu i Jasinie oraz ul. Pszennej w Łowęcinie, czyli tzw. Kościelonki. Inwestycja pochłonęła blisko 21 mln zł.

Wjechał w barierki

Tuż przed świętami doszło do groźnej kolizji na ul. Poznańskiej w Jasinie. Samochód ciężarowy wjechał w barierki.

Kościelonką jeszcze w grudniu?

Jeszcze w tym miesiącu – jak informuje miasto - powinna zakończyć się rozbudowa ul. Z. Grudzińskiego w Swarzędzu i Jasinie oraz ul. Pszennej w Łowęcinie, czyli tzw. Kościelonki. W ramach inwestycji - w miejscu planowanego przebiegu obwodnicy Swarzędza - powstało też rondo.

Groźnie na Rabowickiej

Dwa zastępy straży pożarnej z OSP Swarzędz zostały zadysponowane - w minionym tygodniu - do groźnej kolizji z udziałem dwóch aut osobowych.

Pożar na złomowisku

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar na ternie jednego z zakładów przy ul. Rabowickiej, gdzie paliło się auto i wózek widłowy.

Osobówka w rowie

Cztery zastępy straży pożarnej zostały wezwane do Jasina, gdzie doszło do groźnego zdarzenia drogowego.
- Advertisement -

News