środa, 12 czerwca 2024
19.4 C
Swarzędz

KATEGORIA

Paczkowo

Ostatnie szlify na ul. Folwarcznej – Paczkowo

Trwają ostatnie prace wykończeniowe na ul. Folwarcznej w Paczkowie.

Wandale w akcji

Dwóch młodych mężczyzn zdewastowało teren rekreacyjny przy świetlicy wiejskiej w Paczkowie. Akt wandalizmu zarejestrowały kamery monitoringu. Trwa ustalanie tożsamości sprawców.

Pożar na Wiosennej

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowały 18 stycznia w Paczkowie na ul. Wiosennej.

W Paczkowie zamontują automatyczny defibrylator

W nadchodzącym roku to wysoce specjalistyczne, skomputeryzowane urządzenie zostanie zamontowane przy wejściu do Szkoły Podstawowej w Paczkowie. W gminie Swarzędz będzie to już koleje urządzenie tego typu.

Lądował helikopter

W minionym tygodniu w Paczkowie lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przybył na pomoc mieszkance z dusznościami.

Walczyli o kładkę, dostali oświetlenie

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się budowa dodatkowego oświetlenia na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z ul. Średzką w Paczkowie. Kłopot w tym, że mieszkańcy sołectwa liczyli na inne rozwiązanie.

Moc atrakcji podczas festynu w Paczkowie

Słoneczna pogoda, mnogość atrakcji i chęć spotkania się spowodowała, że paczkowianie licznie przybyli w poprzednią sobotę na teren świetlicy wiejskiej i boiska szkolnego, gdzie odbywała się kolejna edycja Festynu Rodzinnego.

Wygrał ponad 300 tys. zł!

323 tys. wygrał - w minionym tygodniu- mieszkaniec naszej gminy, który zagrał w „Multi Lotto” w kolekturze przy ul. Zapłocie w Paczkowie. Jak informuje Totalizator Sportowy, to już kolejna wygrana w ostatnim czasie w gminie Swarzędz.

Falista już świeci

W czerwcu br. udało się zrealizować budowę oświetlenia w ul. Falistej w Paczkowie. Na całej długości ulicy już świeci 14 lamp LEDowych o mocy 39W każda.

Potrącenie pieszego na Średzkiej

W minioną sobotę na ul. Średzkiej w Paczkowie auto potrąciło pieszego. Młody mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
- Advertisement -

News