środa, 19 czerwca 2024
22 C
Swarzędz

KATEGORIA

Uzarzewo

Piknik z atrakcjami w uzarzewskim muzeum

W najbliższą niedzielę, 16 czerwca, w godzinach 10:30 - 15:30 Muzeum Przyrodniczo - Łowieckie w Uzarzewie zaprasza na międzypokoleniowy piknik przyrodniczy „Razem bliżej natury".

Muzeum w Uzarzewie zaprasza na Dzień Dziecka

Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Uzarzewie zaprasza na Rodzinny dzień dziecka - Spotkania Rodzinne 1-2 czerwca o godz. 11.00. W programie: „A kto to taki? - z bajki zwierzaki”.

Płonął las!

Siedem zastępów strażackich gasiło groźny pożar lasu i trawy, do którego doszło w minioną niedzielę między Uzarzewem Huby a Jankowem.

Warto pojechać do Uzarzewa!

A konkretnie do Muzeum Przyrodniczo-Łowieckiego w Uzarzewie. Tam to właśnie, w sobotę 11 maja br., otwarto bardzo ciekawą wystawę zatytułowaną „W królestwie przyrody”.

Zderzenie z dzikiem

25 kwietnia na trasie wojewódzkiej między Uzarzewem a Bugajem doszło do zderzenia samochodu osobowego z dzikiem. Nikt z podróżujących pojazdem nie odniósł obrażeń.

Królestwo przyrody w uzarzewskim Muzeum

Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Uzarzewie zaprasza na wernisaż wystawy czasowej „W KRÓLESTWIE PRZYRODY - Malarstwo prof. dr. hab. Tomasza Motyla". Wydarzenie odbędzie się w pałacu w Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim w Uzarzewie, 11 maja (sobota) 2024 r. o godz. 17:00.

Kulinarna majówka w Uzarzewie

Muzeum Przyrodniczo - Łowieckie w Uzarzewie serdecznie zaprasza 5 maja w godz. 10.30-15.30 na imprezę plenerową „Dziczyzna. Leśne specjały".

Wielkanoc w Uzarzewie

Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Uzarzewie serdecznie zaprasza na warsztaty edukacyjno – plastyczne.

Dachowanie na drodze wojewódzkiej

Dwa samochody osobowe zderzyły się w miniony poniedziałek na drodze wojewódzkiej między Kobylnicą a Uzarzewem. Jedno z aut dachowało i wypadło z drogi, omijając – na szczęście – dwa przydrożne drzewa.

Płonął opuszczony budynek kolejowy

Sześć zastępów straży pożarnej gasiło pożar opuszczonego budynku kolejowego w Uzarzewie przy ul. Kasztanowej. Akcja gaśnicza i rozbiórkowa trwała 4 godziny. Na szczęście w pomieszczeniach nikogo nie znaleziono.
- Advertisement -

News