poniedziałek, 20 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

KATEGORIA

Kultura i Rozrywka

Zabytkowe auta w sobotę odwiedzą Swarzędz!

Wielkimi krokami zbliża się III Zlot Pojazdów Zabytkach, na którym będzie można podziwiać samochody, motocykle i motorowery z minionej epoki.

Warto pojechać do Uzarzewa!

A konkretnie do Muzeum Przyrodniczo-Łowieckiego w Uzarzewie. Tam to właśnie, w sobotę 11 maja br., otwarto bardzo ciekawą wystawę zatytułowaną „W królestwie przyrody”.

Majówka z książką w tle

Zeszłoroczny Piknik Czytelniczy cieszył się tak dużym zainteresowaniem, że Biblioteka Publiczna postanowiła nie spoczywać na laurach. W piątek, 24 maja o 17:00 na polanie przy ul. Strzeleckiej zorganizowany zostanie Swar-nik.

Swarzędz zaprasza na Dzień Dziecka

W niedzielę 26 maja, od godz. 14:00 na polanie przy ul. Strzeleckiej odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji dla milusińskich.

Swarzędz świętował z Józefami

Swarzędzkie Spotkanie Józefów, piknik stolarski, kraina zabawy, warsztaty edukacyjne, pokaz Eko mody - to tylko niektóre z atrakcji swarzędzkich „Józefinek”, które zawładnęły Swarzędzem pierwszego dnia maja.

Picasso w swarzędzkim muzeum!

Po raz pierwszy w Swarzędzu litografie Pabla Picassa – „Toros y Toreros” - do obejrzenia tylko w Swarzędzkim Centrum Historii i Sztuki!

Królestwo przyrody w uzarzewskim Muzeum

Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Uzarzewie zaprasza na wernisaż wystawy czasowej „W KRÓLESTWIE PRZYRODY - Malarstwo prof. dr. hab. Tomasza Motyla". Wydarzenie odbędzie się w pałacu w Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim w Uzarzewie, 11 maja (sobota) 2024 r. o godz. 17:00.

Noc w swarzędzkim Muzeum

W sobotę, 18 maja Swarzędzkie Centrum Historii i Sztuki zaprasza na Noc Muzeów.

18 maja zabytkowe auta znowu przyjadą do Swarzędza!

18 maja – już po raz trzeci – w Swarzędzu, przy ul. Strzeleckiej odbędzie się Zlot Pojazdów Zabytkach, na którym będzie można podziwiać samochody, motocykle i motorowery z minionej epoki.

Kompozycje Komedy w swarzędzkim Ośrodku Kultury

Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „Komeda-Inspiracje". Koncert odbędzie się w sobotę, 11 maja br. w Sali Kameralnej Ośrodka Kultury.
- Advertisement -

News