niedziela, 3 marca 2024
8.3 C
Swarzędz

KATEGORIA

Kultura i Rozrywka

5 kwietnia recital Macieja Miecznikowskiego

5 kwietnia w Sali Kameralnej Ośrodka Kultury odbędzie się koncert Macieja Miecznikowskiego. Bilety w cenie 50 zł. można nabyć na portalu: kupbilecik.pl

Do wygrania dwa bilety na Kabaret CHYBA!

17 marca w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi znany i popularny Kabaret CHYBA! Bilety dostępne są na stronie www.kupbilecik.pl. Mamy dla Państwa podwójny bilet do wygrania.

Wielkanoc w Uzarzewie

Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie w Uzarzewie serdecznie zaprasza na warsztaty edukacyjno – plastyczne.

Co piszczy w swarzędzkiej kulturze?

Dni Swarzędza pod koniec czerwca, koncert muzyki filmowej, majowe Józefinki, koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu, czy kolejny Zlot Pojazdów Zabytkowych – to część propozycji swarzędzkiego Ośrodka Kultura na najbliższe miesiące.

Wielkanoc z Zajączkiem w Skansenie

Skansen i Muzeum Pszczelarstwa im. prof. Ryszarda Kosteckiego w Swarzędzu zaprasza na warsztaty i pokazy dla dzieci i młodzieży szkolnej - szkoły i przedszkola (dzieci powyżej 4 lat).

„Najsłodszy Owoc” już 8 marca!

Ośrodek Kultury w Swarzędzu zaprasza 8 marca do Sali Koncertowej w Zalasewie na godz. 19:00 na spektakl „Najsłodszy Owoc”. Bilety dostępne są na kupbilecik.pl

Wieczór pełen śmiechu z Kabaretem Chyba

Ośrodek Kultury zaprasza na niezapomniany wieczór pełen śmiechu, rozrywki i zabawy! Już 17 marca br. o godzinie 17:00 w Swarzędzkiej Sali Koncertowej w Zalasewie wystąpi Kabaret Chyba!

Zimowy koncert w Pałacyku pod Lipami

3 lutego o godz. 18.00 w Pałacyku Pod Lipami, przy ul. Poznańskiej odbędzie się Zimowy koncert pt. Angel Snow”.

Gmina da kasę na Pszczółki?

Kwotą 100 tys. zł nasza gmina planuje wesprzeć funkcjonowanie położonego w Swarzędzu Skansenu Pszczelarskiego i Muzeum Pszczelarstwa. Nie od dzisiaj wiadomo, że popularne „Pszczółki” borykają się z cięzką sytuacją finansową.

Wylicytował za 42 tys. Złote Serduszko WOŚP!

42 tys. zł. - tyle kosztowało w tym roku Złote Serduszko WOŚP nr 90. Podczas swarzędzkiego finału Wielkiej Orkiestry wylicytował je - po zaciętej i pełnej emocji rywalizacji – pan Bartłomiej Paprocki wraz z synem.
- Advertisement -

News