poniedziałek, 20 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

KATEGORIA

Na sygnale

Płonął las!

Siedem zastępów strażackich gasiło groźny pożar lasu i trawy, do którego doszło w minioną niedzielę między Uzarzewem Huby a Jankowem.

Stóg w ogniu

W niedzielę, 12 maja krótko po godzinie 19:00 swarzędzcy strażacy interweniowali w Jasinie.

Ewakuacja na stacji paliw!

W niedzielę, 28 kwietnia kobylniccy strażacy interweniowali w sprawie wycieku gazu na jednej ze stacji paliwowych. Pracownicy i klienci obiektu zostali ewakuowani.

Zderzenie z dzikiem

25 kwietnia na trasie wojewódzkiej między Uzarzewem a Bugajem doszło do zderzenia samochodu osobowego z dzikiem. Nikt z podróżujących pojazdem nie odniósł obrażeń.

Groźny wypadek na Średzkiej

Dwie osoby ranne - to bilans groźnego zdarzenia drogowego, do którego doszło w minionym tygodniu na ul. Średzkiej. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.

Czołówka osobówek na św. Marcina

27 kwietnia doszło do groźnej kolizji na ul. św. Marcina, gdzie czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Uderzył w barierki

25 kwietnia na ul. Poznańskiej w Swarzędzu doszło do kolizji drogowej. Osobówka wjechała w barierki.

Tragedia w Kruszewni

Do dramatycznego zdarzenia doszło w niedzielę, 21 kwietnia w Kruszewni na ul. Hetmańskiej. Przy wejściu do bloku znaleziony został mężczyzna bez oznak życia.

Poszukują świadków tragedii w Swarzędzu!

Policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku, do którego doszło 3 kwietnia na skrzyżowaniu ulic Cieszkowskiego i Cmentarnej w Swarzędzu. W wyniku zderzenia osobowego Mercedesa z motocyklem, zginął 27-letni motocyklista.

Spłonął warsztat z pojazdami!

19 kwietnia po północy doszło do groźnego pożaru warsztatu samochodowego w Kicinie. Z pomocą pospieszyli kobylniccy strażacy.
- Advertisement -

News