Są wyniki sekcji zwłok policjantki i jej syna

Obrażenia mózgowo – czaszkowe, powstałe w wyniku postrzału z pistoletu były – jak wykazała sekcja zwłok – przyczyną śmierci 30 - letniej policjantki ze swarzędzkiego Komisariatu i jej 9 - letniego syna. Prokuratura przyjmuje, że doszło do tzw. samobójstwa rozszerzonego. Motywy działania kobiety nie są na razie znane.

Nie żyje policjantka ze Swarzędza i jej dziecko!

We wtorek po południu do naszej redakcji dotarła bardzo smutna wiadomość - w lesie w okolicach Środy Wielkopolskiej znaleziono zwłoki 30-letniej policjantki ze Swarzędza i jej 9-letniego syna.

Dlaczego zginął 59 – latek?

Nadal nieznana jest bezpośrednia przyczyna śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono przed trzema tygodniami w pobliżu torów kolejowych na os. Cegielskiego. - Konieczne są dodatkowe badania – wyjaśnia Łukasz Wawrzyniak , rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Policja ustaliła tożsamość starszej pani

Swarzędzka policja ustaliła tożsamość starszej kobiety, której ciało znaleziono w poniedziałek w Jeziorze Swarzędzkim. – To 85 – letnia mieszkanka os. Zygmunta III Wazy w Swarzędzu – wyjaśnia komendant swarzędzkiego Komisariatu, kom. Eugeniusz Sierański.

Nad jeziorem znaleziono zwłoki 70-latki

W poniedziałek, 31 sierpnia w Jeziorze Swarzędzkim odkryto zwłoki ok. 70-letniej kobiety. Policja prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości denatki.

Osiedlowy piroman usłyszał zarzuty

Wczoraj – o czym już informowaliśmy – swarzędzka policja zatrzymała osobę, która może być odpowiedzialna za ostatnie podpalenia altan śmietnikowych na swarzędzkich osiedlach. Dziś natomiast młodemu mężczyźnie postawiono zarzuty.

Piroman terroryzujący osiedla zatrzymany?

Policja zatrzymała osobę, która być może jest odpowiedzialna za ostatnie podpalenia altan śmietnikowych na swarzędzkich osiedlach. Od końca lipca, przypomnijmy, odnotowano 7 takich pożarów.

Zwłoki mężczyzny na osiedlu

We wtorek w godzinach popołudniowych między torami a os. Cegielskiego przechodnie odkryli zwłoki mężczyzny, który - najprawdopodobniej - został potrącony przez pociąg.

Policja szuka świadków wypadku

29 czerwca br. na drodze krajowej nr 92 w Jasinie doszło do poważnego wypadku. Kierujący samochodem Volkswagen Lupo, chcąc uniknąć zderzenia z samochodem ciężarowym DAF, zjechał na poborze i uderzył w słup oświetleniowy. Policja szuka świadków tego zdarzenia.

Napadł na kobietę w Kobylnicy!

Policjanci ze Swarzędza poszukują mężczyzny, który jest podejrzewany o rozbój. Do zdarzenia doszło 3 czerwca br. w Kobylnicy. Osoby, które mogą pomóc w identyfikacji poszukiwanego, prosimy o kontakt z policjantami.