target="_blank"

Kolejna tragedia nad jeziorem

W miniony wtorek policyjni nurkowie wyłowili z Jeziora Swarzędzkiego ciało 48-latka. Mężczyzna dzień wcześniej uciekł z domu. To kolejne samobójstwo w tym miejscu.

Policjanci poszukują złodzieja

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z jednego z warsztatów samochodowych w Janikowie. Do zdarzenia doszło 21 września br.

Kto rozpoznaje mężczyznę?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 22 października br. w Restauracji „Rabowianka” przy ul. Rabowickiej w Jasinie. Policja prosi o pomoc mieszkańców.

Brutalnie pobici w centrum Swarzędza

W poprzedni weekend na Placu Niezłomnych w Swarzędzu, doszło do brutalnego pobicia dwóch mężczyzn. Sprawcy zostali szybko namierzeni i zatrzymani, jeden z nich trafił do aresztu.

Poszukiwani mężczyźni zgłosili się na policję

Poszukiwani przez swarzędzką policję mężczyźni - wobec których zachodziło podejrzenie, że mogli znieważyli i skopać obywateli Ukrainy – zgłosili się na Komisariat przy Grudzińskiego, przedstawiając swoją wersję wydarzeń. Sprawa nie została jednak umorzona, czekamy na decyzję Prokuratora - wyjaśnia komisarz Łukasz Witwicki, zastępca komendanta KP w Swarzędzu.

Znieważyli i skopali obywateli Ukrainy?

Policjanci ze swarzędzkiego Komisariatu poszukują dwóch mężczyzn, którzy znieważyli obywateli Ukrainy. Do zdarzenia doszło 5 czerwca br. Związek ze zdarzeniem może mieć osoba, której zdjęcia publikujemy. Wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć - prosimy o kontakt z policją.

Są wyniki sekcji zwłok policjantki i jej syna

Obrażenia mózgowo – czaszkowe, powstałe w wyniku postrzału z pistoletu były – jak wykazała sekcja zwłok – przyczyną śmierci 30 - letniej policjantki ze swarzędzkiego Komisariatu i jej 9 - letniego syna. Prokuratura przyjmuje, że doszło do tzw. samobójstwa rozszerzonego. Motywy działania kobiety nie są na razie znane.

Nie żyje policjantka ze Swarzędza i jej dziecko!

We wtorek po południu do naszej redakcji dotarła bardzo smutna wiadomość - w lesie w okolicach Środy Wielkopolskiej znaleziono zwłoki 30-letniej policjantki ze Swarzędza i jej 9-letniego syna.

Dlaczego zginął 59 – latek?

Nadal nieznana jest bezpośrednia przyczyna śmierci mężczyzny, którego ciało znaleziono przed trzema tygodniami w pobliżu torów kolejowych na os. Cegielskiego. - Konieczne są dodatkowe badania – wyjaśnia Łukasz Wawrzyniak , rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

Policja ustaliła tożsamość starszej pani

Swarzędzka policja ustaliła tożsamość starszej kobiety, której ciało znaleziono w poniedziałek w Jeziorze Swarzędzkim. – To 85 – letnia mieszkanka os. Zygmunta III Wazy w Swarzędzu – wyjaśnia komendant swarzędzkiego Komisariatu, kom. Eugeniusz Sierański.