poniedziałek, 20 maja 2024
22.6 C
Swarzędz

KATEGORIA

Policja

Kto przywłaszczył pieniądze z bankomatu?

10 października doszło do przywłaszczenia pieniędzy z bankomatu na os. Cegielskiego. Swarzędzcy policjanci szukają kobiety, której wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Zatrzymani sprawcy brutalnego pobicia na osiedlu!

Swarzędzcy policjanci ustalili sprawców brutalnego pobicia 14-letniego chłopca, do którego doszło w poprzednią sobotę na os. Czwartaków w Swarzędzu. Jego oprawcami okazali się rówieśnicy: 14- i 15-latkowie. O ich losie zdecyduje teraz Sąd dla Nieletnich. Natomiast ofiara pobicia nadal przebywa w szpitalu. Czeka na operację.

Trzech sprawców brutalnie pobiło 14-latka!

W minioną sobotę, 2 marca, ok. 17-tej na os. Czwartaków trzech nieznanych sprawców brutalnie pobiło 14-letniego chłopca, który trafił do szpitala z obrażeniami ciała. Czeka go operacja. Jeśli ktoś z mieszkańców widział sprawców, prosimy o kontakt z policją.

W Kobylnicy trzy przestępstwa jednej nocy

Trzech przestępstw dopuścił się nieznany mężczyzna, który - jednej nocy - włamał się do mieszkania, sklepu spożywczego i usiłował wejść do budynku dworca w Kobylnicy. Swarzędzcy policjanci dysponują nagraniem podejrzanego, który może mieć związek z tymi zdarzeniami.

Policja szuka sprawcy pobicia

12 listopada w barze przy ul. Rynek w Swarzędzu doszło do pobicia. Na podstawie zeznań świadków sporządzono dwa portrety pamięciowe sprawcy. Policja prosi o pomoc osoby, które rozpoznają mężczyznę.

Policja szuka oszusta

Policjanci z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Sprawca zamiast smartfona nadał paczkę z inną zwartością.

Kto ukradł akumulatory?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia akumulatorów. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia w Janikowie.

53-latek molestował w autobusie dziewczynkę?

Swarzędzcy policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który w autobusie dopuścił się innej czynności seksualnej wobec małoletniej dziewczynki. 53-latek został aresztowany, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Kto przywłaszczył saszetkę z pieniędzmi?

W sobotę, 9 września w Zalasewie doszło do przywłaszczenia saszetki z zwartością dokumentów i pieniędzy. Policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Policja szuka kolejnych pokrzywdzonych przez mężczyznę!

Swarzędzcy policjanci zatrzymali w minionych dniach mężczyznę, który jest podejrzewany o czyny przestępcze wobec nastolatków – także w środkach komunikacji autobusowej – na terenie Swarzędza i gminy. Funkcjonariusze apelują o zgłaszanie się osób, które zostały skrzywdzone przez mężczyznę, a nie zgłosiły się jeszcze na komisariat.
- Advertisement -

News