czwartek, 29 lutego 2024
3.3 C
Swarzędz

KATEGORIA

Policja

W Kobylnicy trzy przestępstwa jednej nocy

Trzech przestępstw dopuścił się nieznany mężczyzna, który - jednej nocy - włamał się do mieszkania, sklepu spożywczego i usiłował wejść do budynku dworca w Kobylnicy. Swarzędzcy policjanci dysponują nagraniem podejrzanego, który może mieć związek z tymi zdarzeniami.

Policja szuka sprawcy pobicia

12 listopada w barze przy ul. Rynek w Swarzędzu doszło do pobicia. Na podstawie zeznań świadków sporządzono dwa portrety pamięciowe sprawcy. Policja prosi o pomoc osoby, które rozpoznają mężczyznę.

Policja szuka oszusta

Policjanci z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Sprawca zamiast smartfona nadał paczkę z inną zwartością.

Kto ukradł akumulatory?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Swarzędzu prowadzą postępowanie w sprawie przywłaszczenia akumulatorów. Do zdarzenia doszło 12 sierpnia w Janikowie.

53-latek molestował w autobusie dziewczynkę?

Swarzędzcy policjanci zatrzymali 53-letniego mężczyznę, który w autobusie dopuścił się innej czynności seksualnej wobec małoletniej dziewczynki. 53-latek został aresztowany, grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Kto przywłaszczył saszetkę z pieniędzmi?

W sobotę, 9 września w Zalasewie doszło do przywłaszczenia saszetki z zwartością dokumentów i pieniędzy. Policja poszukuje mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Policja szuka kolejnych pokrzywdzonych przez mężczyznę!

Swarzędzcy policjanci zatrzymali w minionych dniach mężczyznę, który jest podejrzewany o czyny przestępcze wobec nastolatków – także w środkach komunikacji autobusowej – na terenie Swarzędza i gminy. Funkcjonariusze apelują o zgłaszanie się osób, które zostały skrzywdzone przez mężczyznę, a nie zgłosiły się jeszcze na komisariat.

Policja szuka właścicieli rowerów

Swarzędzcy policjanci szukają właścicieli rowerów, znalezionych na terenie naszej Gminy. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje swój rower, jest proszony o kontakt ze swarzędzkim Komisariatem Policji, przy ul. Grudzińskiego.

Policja szuka podejrzewanego o kradzież

27 kwietnia w sklepie przy ul. Poznańskiej w Jasinie doszło do kradzieży konsoli do gier. Policja szuka mężczyzny, który może mieć związek z tą sprawą.

Ukradł paliwo?

Policjanci poszukują sprawcę kradzieży paliwa na jednej ze swarzędzkich stacji. Do zdarzenia doszło 8 maja.
- Advertisement -

News