3.9 C
Swarzędz
środa, 19 stycznia 2022

KATEGORIA

Straż Pożarna

Akcja w Karłowicach

We wtorek, 11 stycznia przed godziną 13:00 strażacy interweniowali w Karłowicach, gdzie w jednym z budynków przy ul. Topolowej doszło do pożaru sadzy w kominie.

Śmigłowcem do szpitala

17 grudnia w Zalasewie przy ul. Astronomicznej lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał do szpitala osobę z urazem głowy.

Transformator w ogniu

Trzy zastępy straży pożarnej z OSP Swarzędz oraz Antoninka zostały zadysponowane do pożaru transformatora przy ul. Malwowej.

Potrącenie na Cmentarnej

W minionym tygodniu na przejściu dla pieszych przy ul. Cmentarnej został potrącony 24- letni mężczyzna. Poszkodowany trafił do szpitala, sprawca wypadku uciekł.

Podpalacz znowu w akcji?

Pięć zastępów straży pożarnej walczyło z potężnym pożarem stogu siana, do którego doszło w miniony piątek w Uzarzewie-Święcinku. Policja bada, czy nie doszło do podpalenia.

Oddaj krew

W czwartek, 9 grudnia w siedzibie OSP Swarzędz przy ul. Dworcowej 24, odbędzie się kolejna akcja honorowego oddawania krwi. Zapraszamy krwiodawców w godzinach 9.00-14.00.

Znowu groźnie na Wrzesińskiej

W minioną niedzielę wczesnym rankiem na ul. Wrzesińskiej w Jasinie doszło do groźnego wypadku. Jadące od strony Swarzędza auto wypadło z drogi, a podróżujące nim trzy osoby trafiły do szpitala.

Tragedia na drodze

Do tragicznego wypadku doszło w poprzedni piątek, tuż za Karłowicami. Samochód osobowy po uderzeniu w drzewo został rozerwany, a młody kierowca – mimo godzinnej reanimacji - zmarł.

Po zderzeniu wypadł z drogi

W miniony wtorek rano, na drodze wojewódzkiej przy zjeździe na Uzarzewo doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Płonęła szopa z drewnem

W minioną sobotę na jednej z posesji w Kobylnicy przy ul. Poznańskiej paliła się szopa z drewnem opałowym. Istniało niebezpieczeństwo przeniesienia ognia na pobliskie budynki.
- Advertisement -

News