poniedziałek, 11 grudnia 2023
4.8 C
Swarzędz

KATEGORIA

Rozmaitości

Zamów życzenia świąteczne w Tygodniku Swarzędzkim lub na portalu www.swarzedzki.pl!

20-21 grudnia br. ukaże się podwójny, świąteczno – noworoczny numer „Tygodnika Swarzędzkiego”.

ETC Swarzędz zaprasza na spotkanie z Mikołajem!

Mikołajki w ETC trwają dłużej! Swarzędzkie centrum handlowe na spotkanie ze Świętym Mikołajem zaprasza w sobotę, 9 grudnia. Niezapomniane chwile z ukochanym brodaczem będzie można uwiecznić na zdjęciu, a na słodkie warsztaty zaproszą urocze elfy, a wszystko to w magicznej, bajkowej atmosferze.

Kolejne sukcesy tańczącej pary!

Państwo Magdalena i Krzysztof Bielewicz – para taneczna ze Swarzędza mogąca pochwalić się najwyższą, międzynarodową klasą mistrzowską „S” - zanotowała kolejne sukcesy na swoim koncie. W ostatni weekend listopada taneczne małżeństwo zdobyło tytuł II wicemistrzów Polski w 10 tańcach!

Skup aut w Warszawie: Co warto wiedzieć

Skup aut to usługa, która cieszy się rosnącą popularnością wśród właścicieli pojazdów. Działa ona na zasadzie zakupu używanych samochodów od ich właścicieli, którzy mogą otrzymać za samochód cenę taką, jaka jest jego aktualna wartość i nie przejmować się szukaniem nabywcy wśród osób prywatnych. Oto kilka kluczowych informacji dotyczących skupu aut.

Paka dla zwierzaka!

W ramach akcji "Paka dla zwierzaka", zapraszamy do włączenia się w zbiórkę darów, które pomogą zapewnić futrzastym podopiecznym Schroniska w Skałowie ciepło, bezpieczeństwo i radość w nadchodzących zimowych dniach.

Nie żyje pogromczyni kanału La Manche

Nie żyje Teresa Zarzeczańska – Różańska, mieszkanka naszej gminy, znakomita polska pływaczka, wielokrotna mistrzyni i rekordzistka Polski, która jako pierwsza Polka pokonała kanał La Manche. Miała 77 lat. To wielka Strata dla środowiska sportowego.

ETC Swarzędz zaprasza na „andrzejki”

Z okazji zbliżających się „andrzejek” swarzędzkie centrum handlowe zaprasza w sobotę, 25 listopada na dzień pełen księżycowych przepowiedni. Wróżąca ściana, przepowiednie z kart czy księżycowe warsztaty to nie wszystkie atrakcje, które tego dnia czekać będą na odwiedzających ETC.

MapParty w Swarzędzu/Jasinie – 2 edycja

W imieniu własnym oraz Zarządu Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska serdecznie zapraszam na 2 edycję MapParty tj. warsztatów pt. “Udoskonalaj przestrzeń wokół siebie także wirtualnie – zdobądź umiejętności i współtwórz...

Swarzędzanin odznaczony!

96-letni mieszkaniec Swarzędza, major Zenon Wechmann został odznaczony przez Prezydenta RP – podczas Święta Niepodległości – Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w pielęgnowaniu pamięci o najnowszej historii Polski, za działalność na rzecz środowisk kombatanckich.

Zostań swarzędzkim darczyńcą Szlachetnej Paczki!

Już w sobotę 18 listopada na stronie www.szlachetnapaczka.pl otwarta zostanie ogólnopolska Baza Rodzin Szlachetnej Paczki. Pojawią się w niej anonimowe opisy rodzin w trudnej sytuacji wraz z listą konkretnych potrzeb. Każdy będzie mógł wybrać rodzinę, dla której razem z przyjaciółmi, szkołą czy firmą przygotuje pomoc.
- Advertisement -

News

Uratowali dom

Czołówka na Granicznej

Groźnie na Rabowickiej