poniedziałek, 27 maja 2024
21 C
Swarzędz

KATEGORIA

Rozmaitości

Nie żyje major Zenon Wechmann

Zmarł mjr Zenon Wechmann, pseudonim „Czarny Wilk”, mieszkający w Swarzędzu prezes Związku Więźniów Politycznych Okresu Stalinowskiego – Oddział Wielkopolska, uczestnik Poznańskiego Czerwca 1956 roku, niezłomny bojownik o wolność, odznaczony Krzyżem Wielkim Orderu Odrodzenia Polski. Miał 96 lat.

Setne urodziny zalasewianki!

Pani Stanisława Grudzień dołączyła do zaszczytnego grona stuletnich mieszkańców naszej gminy. Mieszkanka Zalasewa świętowała swoje setne urodziny 1 maja.

Pszczoła i przyjaciele – czyli wiosenny event w ETC Swarzędz

Centrum handlowe ETC Swarzędz zaprasza wszystkie dzieci na niezapomnianą podróż do świata natury. 17 i 18 maja swarzędzkie centrum handlowe zmieni się w fascynującą krainę pszczół. Wizyta w niej będzie okazją do zgłębienia tajemnic życia tych pożytecznych owadów.

100 lat Pani Janiny!

Wspaniały jubileusz obchodziła mieszkanka naszej gminy, Pani Janina Czerwonka. Jubilatka świętowała setne urodziny!

Dawno temu w Dolinie Cybiny – zapraszamy na Grę Miejską!

Miłośników gier miejskich czeka nie lada gratka. 25 maja Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu organizuje rodzinną grę miejską pt. „Dawno temu w Dolinie Cybiny". Na uczestników czekają zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, aktywności i niespodzianki.

W niedzielę Gminna wyprzedaż garażowa!

W niedzielę, 12 maja w godzinach 10.00-14.00, Centrum Usług Społecznych w Swarzędzu organizuje - na parkingu przy Castoramie w Swarzędzu, ul. Sienkiewicza - Gminną Eko Wyprzedaż Garażową. Zapraszamy sprzedających, jak i mieszkańców, którzy chcą coś kupić!

Koszty kuchni na wymiar: czego się spodziewać?

Planując remont kuchni, wiele osób decyduje się na kuchnie na wymiar ceny, aby stworzyć idealne wnętrze dopasowane do swoich potrzeb i preferencji.

Weź udział w konkursie z nagrodami na 30-lecie ETC!

ETC Swarzędz świętuje swoje swoje 30-te urodziny. Z tej okazji wspólnie z centrum mamy dla Państwa niespodziankę – KONKURS, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody i vouchery.

Mieszkanka Kobylnicy już na szlaku św. Jakuba!

W minionym tygodniu mieszkanka Kobylnicy, Natalia Stelmaszewska wyruszyła - Drogą św. Jakuba - do hiszpańskiej mekki pielgrzymów, Santiago de Compostela. Do przejścia ma ponad 3 tys. km. W pieszej wędrówce towarzyszy jej partner, Arkadiusz Patla.

Outsourcing marketingowy z Studio Marki Brandsoul – dlaczego warto?

Posiadasz własny biznes? W takim razie pojęcie marketingu z całą pewnością nie jest Ci obce. Zapewne doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotną...
- Advertisement -

News