13.8 C
Swarzędz
niedziela, 25 września 2022

KATEGORIA

Rozmaitości

Spółdzielcy przed wyborami

Mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej w Swarzędzu czekają w najbliższych dwóch tygodniach cząstkowe Walne Zgromadzenia, podczas których wybiorą swoich przedstawicieli do Rady Nadzorczej kadencji 2022-2025. Kandydatów jest 26, mandatów zaledwie 15.

Czy wiza ESTA pozwala na wjazd do USA?

Zwiedzanie Stanów Zjednoczonych to marzenie nie jednego z nas. Kiedy już zaoszczędzimy potrzebną, a zwykle nie małą sumę, która pozwoli nam na wycieczkę życia, możemy zacząć martwić się o formalności. Wjazd do USA to nie taka łatwa sprawa, wizy, o które trzeba się ubiegać są różne w zależności od czasu jaki chcemy spędzić w USA.

5 stylizacji z damskimi kozakami na płaskim obcasie

Kozaki damskie na płaskim obcasie to połączenie wygody i stylu. Jak je nosić i z czym łączyć? Przedstawiamy 5 stylizacji z damskimi kozakami na płaskim obcasie.

Przeżyli wspólnie 60 lat!

Wspaniały jubileusz pożycia małżeńskiego świętowali w ostatnim czasie państwo Stefania i Józef Przybylscy ze Swarzędza. Małżonkowie przeżyli ze sobą 60 lat!

Zbiórka dla zwierząt

Schronisko dla zwierząt w Skałowie rozpoczęło tradycyjną zbiórkę darów przed zimą. Potrzebne są koce, ręczniki, czy pościel – jeśli podczas porządków w szafie znaleźliście Państwo takie niepotrzebne rzeczy to prosimy o przygotowanie „paczki” dla zwierząt.

„Kolorowy Powrót do Szkoły” z ETC Swarzędz

W pierwszą wrześniową sobotę centrum handlowe zaprasza zarówno młodszych, jak i starszych uczniów wraz z rodzicami i opiekunami do udziału we wspólnej zabawie z sensorycznymi gadżetami, które podbiły serca dzieci!

Potrzebna nowa proteza dla 3-letniego Alexa!

3-letni Alex z Zalasewa, który urodził się z wadami wrodzonymi kończyn pilnie potrzebuje nowej protezy, bo stara jest już za mała. Prosimy ponownie o wsparcie zbiórki dla małego mieszkańca Zalasewa.

Jak mocno dieta pudełkowa wpłynęła na moje życie?

Jeszcze jakiś czas temu, nie wyobrażałam sobie funkcjonowania bez drzemek, a także bez suplementów. Catering dietetyczny okazał się idealnym rozwiązaniem, aby zadbać o siebie, a także przede wszystkim, aby dać sobie energii do pokonywania codziennych wyzwań. Musimy wiedzieć, że dieta pudełkowa jest wybierana coraz częściej, mimo tego, że jeszcze nie dawno panowało błędne przekonanie, że jest przeznaczona jedynie dla sportowców. Obecnie wiadomo, że może z niej skorzystać każdy, bo to właśnie właściwa dieta jest dokładnie tym, czego potrzebuje każdy organizm bez wyjątku. Nic więc dziwnego, ze tak wiele osób decyduje się z niej skorzystać, bo tak jak ja możemy odmienić za jej pomocą swoje życie i dostrzec wiele pozytywnych aspektów, które wpłyną na funkcjonowanie całego organizmu.

Chcesz kupić SUVa? Sprawdź na co zwrócić uwagę!

Planujesz zakup samochodu, a decyzja padła na SUVa. W Twojej głowie krążą różne myśli. Ekscytacja przeplatana jest niepewnością. Pierwsza z emocji wiąże się z możliwością zmian wynikającą z posiadania nowej rzeczy. Niepewność jest z kolei podyktowania obawami. Wszystko sprowadza się do tego, że nie wiesz, czy dana opcja spełni oczekiwania. Nic dziwnego, bo w przypadku aut z rynku wtórnego nigdy stuprocentowo nie stwierdzimy, że kupiliśmy egzemplarz wolny od wad. W takiej sytuacji należy jednak wiedzieć, na jakie aspekty zwrócić uwagę, aby zminimalizować ryzyko pomyłki.

W Kobylnicy działa papugarnia

Papugarnia „Arka Noego” otworzyła w ostatnim czasie swoje podwoje w Kobylnicy przy ul. Dworcowej 74. Obiekt jest otwarty od wtorku do niedzieli, także w święta od 12:00 do 18:00.
- Advertisement -

News

Spółdzielcy przed wyborami

Groźnie na swarzędzkim Rynku

Soyka zaśpiewa w Wierzenicy

Remis Unii z liderem