Joasia kończy naświetlania

Joasia Tomaszewska z Kobylnicy, która od 2 lat walczy z guzem pnia mózgu, kończy właśnie cykl 30 naświetlań. Mała mieszkanka Kobylnicy od kilku miesięcy leczy się w wiedeńskiej klinice.

Przeżyli ze sobą 65 lat!

Wspaniały Jubileusz małżeństwa świętowali w ostatnim tygodniu państwo Teresa i Tadeusz Turek z Gruszczyna. Jubilaci przeżyli ze sobą 65 lat!

Kredyt gotówkowy do 30 tys. – gdzie szukać ofert?

Kredyt gotówkowy to szansa na sfinansowanie wielu wydatków, na które brakuje zwykle środków w budżecie domowym. Możesz zaciągnąć go zarówno na mniejsze, jak i na większe kwoty, dzięki czemu z jego pomocą zakupisz zarówno nowy ekspres do kawy, jak i samochód. Żeby najbardziej skorzystać na kredycie gotówkowym, powinieneś wybrać ten najbardziej opłacalny. Gdzie znaleźć dobry, ale też tani kredyt gotówkowy do 30 tysięcy złotych? Podpowiadamy!

Przeżyli wspólnie 60 lat!

Wspaniały Jubileusz pożycia małżeńskiego świętowali państwo Teresa i Czesław Knade ze Swarzędza. Jubilaci przeżyli wspólnie 60 lat!

Gmina dokarmi bezdomne koty

Od 18 lutego br. mieszkańcy mogą składać wnioski do swarzędzkiego ratusza o wydanie kamy na dokarmianie bezdomnych kotów oraz zabiegi sterylizacji lub kastracji.

Prawie 90 tys. na izbę wytrzeźwień

Około 90 tys. zł samorząd naszej gminy zamierza przekazać w tym roku powiatowi poznańskiemu na zlecenie prowadzenia izby wytrzeźwień dla mieszkańców powiatu, w tym naszej gminy. To o 8 tys. więcej niż w roku ubiegłym.

Joasia rozpoczęła protonoterapię

6 – letnia Joasia z Kobylnicy, walcząca z guzem pnia mózgu, przebywa cały czas w Wiedniu, przechodząc skomplikowaną terapię onkologiczną. W poprzednim tygodniu Asia rozpoczęła protonoterapię, czyli naświetlania mózgu.

Oktawian walczy z guzem mózgu

Ma niecałe dwa lata, a już musi stawić czoła podstępnemu wrogowi. Mały Oktawian, przez bliskich nazywany pieszczotliwie „Koko”, to kolejny mieszkaniec Swarzędza, który walczy z guzem mózgu. Chłopiec czeka na skomplikowaną operację w Warszawie, którą zaplanowano na 9 marca. Już teraz jednak potrzebuje wsparcia finansowego, m.in. na badanie histopatologiczne guza w Bonn.

Będzie mocno wiało!

Będzie mocno wiało! W niedzielę i poniedziałek nad Polskę nasunie się rozległy i gwałtowny niż, który przyniesie bardzo silny i porywisty wiatr. W Wielkopolsce porywy wiatrów mogą osiągać do 100 km /h. Możliwe będą też lokalne burze.

Dzień Zakochanych w ETC Swarzędz

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a Ty jeszcze nie wiesz, gdzie zabrać swoją drugą połówkę? Zapraszamy do ETC Swarzędz. Z okazji Dnia Zakochanych centrum handlowe przygotowało dla klientów wyjątkowy konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe.