sobota, 3 czerwca 2023
9 C
Swarzędz

KATEGORIA

Rozmaitości

Posprzątajmy teren wokół jeziora!

Leroy Merlin zaprasza mieszkańców naszej Gminy do wspólnego sprzątania terenów wokół Jeziora Swarzędzkiego. Akcjaodbędzie się we wtorek, 6 czerwca br. o godzinie 8.00. Zbiórka na parkingu przy targowisku - ul. Zamkowa.

Odjazdowy Dzień Dziecka w ETC Swarzędz

Z okazji Dnia Dziecka ETC Swarzędz przygotował dla swoich gości ekscytującą niespodziankę! Od 29 maja do 7 czerwca w swarzędzkim centrum handlowym funkcjonować będzie wrotkarnia. Na ośmiu kółkach jeździć będzie można codziennie w godzinach 10:00 - 18:00.

Przekaż 1,5% podatku swarzędzanom!

Zostało zaledwie kilka dni do ostatecznego rozliczania z fiskusem i wypełniania PITów. W tym roku apelujemy ponownie, by przekazać swój 1,5% podatku najmłodszym, potrzebującym z terenu naszej gminy.

ETC Swarzędz świętuje w sobotę 29. urodziny!

ETC to jedna z pierwszych galerii handlowych w Wielkopolsce. W Swarzędzu działa już 29 lat! Z tej okazji już 22 kwietnia (sobota) centrum handlowe w godzinach 12:00 - 18:00 zaprasza na wyjątkową zabawę urodzinową, której przewodnim tematem będą pełne barw lata 90. A jak dużo wiemy o ostatniej dekadzie XX wieku?

Atrakcje na 29. urodziny ETC Swarzędz!

Mija właśnie 29 lat od otwarcia galerii ETC Swarzędz. Z okazji jubileuszu centrum handlowe zaprasza gości w sobotę, 22 kwietnia do wspólnej urodzinowej zabawy i sentymentalnej podróży w czasie do kolorowych lat 90.

Przekaż 1,5% podatku swarzędzanom!

Zbliża się czas ostatecznego rozliczania z fiskusem i wypełniania PITów. Co roku swarzędzanie okazują wielkie, szlachetne serca, przekazując 1% podatku (obecnie 1,5%) dla potrzebujących mieszkańców naszej gminy. W tym roku apelujemy ponownie, by przekazać swój 1,5% podatku najmłodszym, potrzebującym z terenu naszej gminy.

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy!

Przed nami święta wielkanocne. Chcielibyśmy życzyć Wam - drodzy czytelnicy i mieszkańcy naszej gminy - wszystkiego, co najlepsze. Zdrowia, radości, spokoju i pokoju! Wiary, nadziei i miłości!

O której ze święconką?

Święta Wielkanocne już za pasem. W Wielką Sobotę w kościołach na terenie naszego miasta i gminy odbywać się będzie święcenie potraw wielkanocnych. Dla ułatwienia przypominamy naszym Czytelnikom, gdzie i o której godzinie poświecą pokarmy.

Ślady wikingów w Swarzędzu? Żartowaliśmy.

W związku z niemałym zamieszaniem, jakie wywołaliśmy w ubiegłym tygodniu publikując informacje dotyczące wykopania na Placu Powstańców Wlkp. części wikińskiej łodzi, wyjaśniamy: był to „primaaprilisowy” żart.

Bez „Maka” do lata

Od niedawna trwa remont jednego z najpopularniejszych punktów na gastronomicznej mapie gminy – restauracji Mc Donald's. Niestety, nie mamy dobrych wieści dla fanów frytek i burgerów, bo ponowne otwarcie „Maka” planowane jest w wakacje.
- Advertisement -

News