Odchudzanie na Termach Maltańskich

Wystarczą 2 treningi w tygodniu i dieta, aby zapewnić sobie zdrowie i atrakcyjny wygląd.

Zwycięstwo Liderek w Zgorzelcu

W miniony weekend koszykarki UKS Lider Swarzędz wzięły udział w XXIX Memoriale im. Mieczysława Krajewskiego rozgrywanym w Zgorzelcu. Dla swarzędzanek był to pierwszy sprawdzian przed startem nowego pierwszoligowego sezonu.

Trzy medale zapaśników na Mistrzostwach Polski!

16 września przejdzie do historii Unii Swarzędz. Zapaśnicy Unii wywalczyli trzy medale na Mistrzostwach Polski! Jakub Siemiński wywalczył złoto, a Olaf Cierzniewski i Piotr Chełek brązowe medale!

Jan Modzelewski najlepszy w Pucharze Polski!

Jan Modzelewski wygrał wyścig juniorów w kolarstwie szosowym podczas niedawnego finału Pucharu Polski. 17 – latek, uczeń II LO w Swarzędzu, kolarstwo uprawia od sześciu lat.

Lider wygrał piąty mecz z rzędu

Po serii wyjazdowych pogromów Lider Swarzędz zagrał na Stadionie Miejskim w Swarzędzu i 2:0 ograł Canarinhos Skórzewo.

Z workiem medali dla Gruszczyna!

13 zawodników z Klubu Jeździeckiego „Podkowa Gruszczyn” z powodzeniem wystartowałana Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży w Jakubowicach, zdobywając dla Gruszczyna worek medali: 2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe.

Dziewczyny Swarka drugie w Grand Prix

Miłą niespodziankę sprawiła drużyna dziewcząt Swarka, która w pierwszym turnieju Grand Prix dzieci zdobyła II miejsce. W półfinale po znakomitym meczu pokonały faworyta, zespół Stelli Gniezno.

Swarzędzanie medalistami Mistrzostw Polski!

Dwaj mieszkańcy Swarzędza: Dawid Pankowski i Tomasz Zawada, kilka dni temu zdobyli brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorów w wioślarstwie, w kategorii czwórki bez sternika.

Swarzędzanie z kolejnymi medalami!

Blisko 500 mastersów wzięło udział w jubileuszowych 30. Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce. Nie zabrakło - w tej sportowej imprezie - utytułowanych mieszkańców naszej gminy.

Świetna gra Unitów

„Duma Swarzędza” w kolejnym meczu z rzędu zaprezentowała się od bardzo dobrej strony. W szóstej kolejce III ligi zgarnęła komplet punktów, pokonując u siebie Gryf Wejherowo 4:1.