Swarzędz

KATEGORIA

Sport i rekreacja

Kolejne zwycięstwo Meblorza!

Kolejny komplet punktów dopisali w sobotę zawodnicy Meblorza. Tym razem na wyjeździe pokonali Leśnika Margonin. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo.

Koszykarki Lidera wicemistrzyniami Polski!

W dniach 24-28 maja swarzędzkie koszykarki z rocznika 2010, prowadzone przez trener Magdalenę Dedio rozgrywały w Koszalinie Finał Mistrzostw Polski Młodziczek Starszych U13K.

Rezerwy Meblorza z kolejnym zwycięstwem!

Za wzór do naśladowania wzięli sobie zawodnicy rezerw kolegów z pierwszej drużyny. Meblorze, wspierani głośnym dopingiem kibiców, wygrali w poprzednią sobotę z GKSem Gułtowy 4-1.

Lider pod wozem i na wozie

Przegrana z ostatnią drużyną w tabeli, a potem przekonujące 7:2 z poznańskim Lotnikiem. Lider awansował w tabeli ligi okręgowej.

Meblorz lepszy na 10-lecie Klubu!

Wyjątkowy był to weekend dla Meblorza. W piątek klub świętował dziesiąte urodziny i z tej okazji kibice zebrali się na Rynku, by uczcić jubileusz. W sobotę zaś wspólnie przemaszerowali ze Swarzędza do Gruszczyna, gdzie Meblorze podejmowali Błękitnych Wronki.

Swarzędzanka z żelazną kondycją!

Ma na swoim koncie 84 biegi, zdobyła Koronę Polski w maratonie, a w kwietniu - w swoim pierwszym starcie na dystansie 110 km - zajęła drugie miejsce w Polsce! - Spełniam swoje marzenia – podkreśla skromnie swarzędzanka Sonia Borowczyk, która przygodę z bieganiem rozpoczęła, by poprawić swoją kiepską wówczas kondycję. Po sześciu latach biegania, żelaznej kondycji można jej tylko pozazdrościć!

Patryk Remlein wicemistrzem Polski w zapasach!

W poprzedni weekend w Woli Krzysztoporskiej odbyły się Mistrzostwa Polski w zapasach U15. Srebrny medal wywalczył Patryk Remlein, a brąz Oliwier Białasik!

Swarzędzki kanadyjkarz z pięcioma medalami!

Bardzo udany początek sezonu zaliczył swarzędzki kanadyjkarz, Piotr Kujawa. W ostatnich tygodniach sportowiec wywalczył pięć medali w ogólnopolskich imprezach.

Unia w półfinale Pucharu Polski

Przygoda Unii Swarzędz w Pucharze Polski na szczeblu wojewódzkim trwa w najlepsze. W ćwierćfinale rozrywek wygrała na wyjeździe z IV-ligową Tarnovią Tarnowo Podgórne 2:0.