Włoska drużyna zagra w Zalasewie!

Jedna z najbardziej utytułowanych drużyn świata zagra w XVI Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia. Sir Safety Perugia po raz pierwszy w historii przyleci do Polski na turniej towarzyski. Wielkopolscy kibice będą mieli niepowtarzalną szansę, aby podziwiać na żywo gwiazdy światowego formatu.

Brązowy medal 19-latka!

19-letni swarzędzki kolarz Janek Modzelewski, zdobył brązowy medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski na Torze, w wyścigu drużynowym na dystansie 4000m.

Reprezentował Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata!

Swarzędzanin Przemysław Wanat reprezentował Polskę na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w wioślarstwie, które w minionym tygodniu odbyły się w czeskich Racicach.

Swarzędzanie lecą na Igrzyska!

Dwoje mieszkańców naszej gminy: zapaśniczka Agnieszka Wieszczek – Kordus i pływak Kacper Majchrzak będą reprezentowali Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Piotr Chełek na podium Olimpiady Młodzieży!

Wspaniały sukces odniósł na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży zapaśnik swarzędzkiej Unii, Piotr Chełek, który wywalczył brązowy medal w kategorii do 80 kg.

Brąz juniorek młodszych Swarka!

Brązowe medale zdobyły juniorki młodsze Swarka podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się w Gnieźnie.

Wywalczyła medale Mistrzostw Polski

W poprzedni weekend odbyły się w Olsztynie 31. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce Masters. Oczywiście nie zabrakło przedstawicielki naszej gminy, Renaty Żerko.

Mistrzowie Europy zagrają w Zalasewie!

Zespół Zaksa Kędzierzyn-Koźle – triumfatorzy tegorocznej Ligi Mistrzów zagrają podczas XVI Agrobex Memoriału Arkadiusza Gołasia, który w dniach 25-26 września odbędzie się w Zalasewie.

Swarzędzanka jedzie na Igrzyska!

Swarzędzanka Agnieszka Wieszczek – Kordus, zapaśniczka poznańskiego Klubu WKS Grunwald uzyskała nominację olimpijską i pojedzie walczyć o medale Igrzysk w Tokio!

Unia żegna się z III ligą

Choć piłkarze Unii w ostatniej kolejce sezonu przegrali u siebie z Nielbą Wągrowiec 2:3, to dostarczyli kibicom bardzo dużo emocji. Niestety, nie zdobywając punktów, dali się wyprzedzić w tabeli innym zespołom i ostatecznie III-ligowe rozgrywki zakończyli na 17. miejscu.