Meblorz wybrał nowe władze

Klub piłkarski Meblorz Swarzędz wybrał nowe władze. Prezesem został Jarek Andrzejewski, wiceprezesami: Szymon Ślachetka i Jarek Jóźwiak.

Orlicy młodsi na podium Kipsta Cup!

Zawodnicy Unii z rocznika 2010 rozpoczęli wakacyjne granie w świetnym stylu. W sobotnim turnieju “Kipsta Cup” zajęli 3. miejsce.

Marta Czujewicz z nagrodą sportową

Swarzędzanka Marta Czujewicz - która wraz z reprezentacją Polski wywalczyła złoty medal Mistrzostw Europy w hokeju na trawie - zdobyła nagrodę sportową, przyznawaną najlepszym sportowcom przez powiat poznański.

Liderki Mistrzyniami Wielkopolski!

W sobotę, 20 czerwca w hali Politechniki Poznańskiej odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w Koszykówce 3x3. Liderki odniosły wielki sukces, zdobywając Mistrzostwo Wielkopolski!

Dwa złote medale Piotra Kujawy!

Wspaniały sukces odniósł – podczas Pucharu Polski rozgrywanego w miniony weekend na poznańskiej Malcie – kanadyjkarz Piotr Kujawa. Utalentowany swarzędzanin zdobył dwa złote i jeden srebrny medal!

Pływalnia czynna od 15 czerwca

W najbliższy poniedziałek, 15 czerwca Pływalnia Wodny Raj zostanie otwarta. Obowiązywać będzie jednak limit osób na basenie.

Siedemdziesiąte urodziny Piasta Kobylnica

25 maja 1950 roku został założony Klub Piast Kobylnica, propagujący sport i kulturę fizyczną w środowisku wiejskim gminy Swarzędz.

Unia Swarzędz z licencją na grę w IV Lidze

Związkowa Komisja ds. Licencji Klubowych dała Unii “zielone światło” do walki o IV-ligowe punkty w przyszłym sezonie. Poza swarzędzką drużyną licencje otrzymało dotąd 13 innych klubów.

Swarzędzcy zapaśnicy powołani na zgrupowanie kadry narodowej

Trzech zapaśników swarzędzkiej Unii zostało powołanych na zgrupowanie kadry narodowej, które odbędzie się w Wiśle.

„Dziesiątka” Szpota i Półmaraton Swarzędzki przeniesione

Organizatorzy 9. Biegu 10 km Szpot Swarzędz, V Półmaratonu Swarzędzkiego oraz II Biegu Rodzinnego, podjęli trudną decyzją o przeniesieniu – w związku z epidemią koronawirusa – imprez biegowych na 2021 rok.