Zapaśnicy gromią rywali!

167 zawodników z 19 klubów rywalizowało w Międzynarodowym Memoriale Józefa Moczyńskiego w Poznaniu, w zapasach w stylu klasycznym. W silnie obsadzonym turnieju swarzędzka Unia pod wodzą trenerów Piotra Leonarczyka i Norberta Nogaja zajęła drużynowo II miejsce!

Lider gra dalej w Pucharze!

Seniorzy lidera Swarzędz awansowali do trzeciej rundy Pucharu Polski.

Swarek wygrał Międzywojewódzkie Mistrzostwa!

Dziewczyny Swarka pokazały moc i zdecydowanie wygrały turniej finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek! Przewagę udokumentowały 30 bramkami strzelonymi w 3 meczach!

Boisko hokejowe otwarte

W poprzednią sobotę miała miejsce uroczystość otwarcia nowego boiska hokejowego, zbudowanego przy Szkole Podstawowej nr 5 w Swarzędzu.

Patryk Kniat wrócił do Swarzędza

Nowym szkoleniowcem IV-ligowej drużyny Unii Swarzędz został Patryk Kniat. Zastąpił na tym stanowisku Pawła Boryczkę.

Ania Starszak na podium Międzynarodowych Mistrzostw

W Stargardzie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w zapasach kobiet.

Swarzędzcy zapaśnicy najlepsi!

Zapaśnicy swarzędzkiej Unii zajęli I miejsce na Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Lubuskiego. Swarzędzanie zdobyli 5 złotych, 3 srebrne i 4 brązowe medale. Za najlepszego zawodnika turnieju uznano swarzędzkiego zapaśnika, Piotra Chełka!

Startują koszykarskie SMOKi

Nowy sezon przyniósł wielkie zmiany w funkcjonowaniu sekcji koszykówki UKS Lider Swarzędz, szczególnie na poziomie dzieci.

Meblorze przełamują złą passę!

Nie najlepiej dla swarzędzkiego Meblorza rozpoczął się sezon 2019/2020. W trzech ligowych meczach nie zdobyli nawet punktu, teraz jednak wydaje się, że wracają na odpowiednie tory.

Otwierają nowe boisko

W sobotę, 7 września spełni się marzenie zawodników i działaczy UKS Swarek. Swarzędzki Klub zainauguruje sezon na nowym boisku, powstałym przy SP nr 5.