Swarzędz

KATEGORIA

Sport i rekreacja

Swarzędzanki wicemistrzyniami Polski!

Młode swarzędzanki trenujące w Rebelia Cheer zdobyły – podczas XXV Mistrzostw Polski, organizowanych przez Stowarzyszenie Mażoretek Tamburmajorek i Cheerleaderek Polskich - tytuł II wicemistrzyń Polski.

Przerwa na pływalni

Od 1 do 28 lipca swarzędzka pływalnia „Wodny Raj” będzie nieczynna.

W Swarzędzu powalczą o Złoty Strug!

W sobotę, 15 czerwca czeka nas wielkie piłkarskie święto w Swarzędzu - Turniej o Złoty Strug im. Jerzego Bociana. Wystąpią w nim dzieci urodzone w 2014 roku i młodsze.

Młodzicy swarzędzkiego Swarka najlepsi w Wielkopolsce!

Kolejny sukces swarzędzkiego Swarka. Drużyna młodzików zdobyła złote medale Mistrzostwa Wielkopolski w hokeju na trawie.

Liderowy Dzień Sportu

6 czerwca w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 2 im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu odbył się Dzień Lidera połączony z tradycyjnym zakończeniem sezonu.

Taekwondziści ze Swarzędza z medalami Mistrzostw Polski!

Wspaniały sukces swarzędzkich taekwondzistów. Na odbywających się w Kórniku Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim medale wywalczyło czworo mieszkańców naszej gminy!

VI Memoriał Baranowskiego za nami!

W piątek, 7 czerwca na stadionie miejskim w Swarzędzu został rozegrany VI Memoriał im. Zenona Baranowskiego dla dzieci i młodzieży w konkurencjach biegowych.

Swarek z kwalifikacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady!

Zarówno juniorki młodsze, jak i juniorzy młodsi wywalczyli awans do turnieju finałowego XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się pod koniec czerwca w Gąsawie.

Unia Swarzędz z Pucharem Polski!

Piłkarze Unii Swarzędz pewnie pokonali Victorię Września 5:1 w wielkim finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasza drużyna jest jedynym zespołem w Wielkopolsce, któremu udało się wywalczyć cenne trofeum w tym sezonie.

Juniorki swarzędzkiego Swarka na srebrno!

Juniorki Swarka zdobyły srebrne medale Mistrzostw Polski Juniorek w sezonie 2023/24. W meczu finałowym dziewczyny niespodziewanie uległy drużynie AZS Politechniki Poznańskiej 1:3.