16.7 C

KATEGORIA

Sport i rekreacja

Juniorki Lidera w półfinałach Mistrzostw Polski

Juniorki U17K trenera Tomasza Eicherta rozegrały w miniony weekend w Siechnicach turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski. Liderki okazały się bezkonkurencyjne, pewnie wygrywając trzy spotkania.

Zwycięstwo i awans w tabeli

Doskonałe spotkanie rozegrali w sobotę swarzędzcy Meblorze. Podopieczni trenera Goińskiego pewnie, bo aż 6:0, wygrali z Przemysławem Poznań.

Swarzędzki zapaśnik trzeci na międzynarodowym turnieju

Reprezentacja U-17 w klasycznych zapasach zakończyła udział w silnie obsadzonym turnieju Refik Memisevic Brale, który rozegrany został w serbskiej Suboticy. Swarzędzki zapaśnik, Patryk Krobski zdobył tam brązowy medal.

16-latek z Zalasewa mistrzem MMA Polska!

16-letni Igor Sołowiej wywalczył tytuł mistrza MMA Polska w kategorii „pierwszego kroku”. Młody sportowiec z Zalasewa od 2013 r. trenuje sztuki walki w klubie Czerwony Smok Poznań. Utalentowany 16-latek ma na swoim koncie już wiele medali Mistrzostw Polski.

Zabrakło niewiele do awansu…

Podopieczne trenera Tomasza Eicherta w miniony weekend rozegrały w Gorzowie Wlkp. turniej półfinałowy Mistrzostw Polski Juniorek Starszych U19K. Już sam awans do grona 12 najlepszych zespołów był dużym sukcesem Liderek, ale nie zamierzały one tanio sprzedać skóry w półfinale.

Swarzędzki zapaśnik wicemistrzem Polski!

W miniony weekend w Radomiu odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Zapasach do lat 20. W zawodach kapitalnie zaprezentował się Piotr Chełek, który wywalczył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski w zapasach!

Młodziczki Starsze Wicemistrzyniami Wielkopolski!

Liderki z rocznika 2011/12, podopieczne trener Marty Urbaniak, rozegrały w niedzielę ostatni mecz grupy mistrzowskiej U13K.

Udana inauguracja Meblorza w rundzie wiosennej!

W minioną sobotę na ligowe boiska wrócili zawodnicy Meblorza. Swarzędzanie zmierzyli się z wiceliderem rozgrywek, Avią Kamionki.

Swarzędzcy zapaśnicy z medalami Mistrzostw Polski!

Wspaniały sukces odnieśli zapaśnicy swarzędzkiej Unii, zdobywając podczas Mistrzostw Polski U15 trzy brązowe medale.

Medale taekwondzistów w Pucharze Polski!

W dniach 1-3 marca na Hali Sportowej UAM - Morasko odbył się Puchar Polski, w którym wystartowali zawodnicy reprezentujący gminę Swarzędz.