Swarzędz

KATEGORIA

Hokej na trawie

Juniorki młodsze Swarka Halowym Mistrzem Polski!

W dniach 2-3 marca na hali AWF w Poznaniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w hokeju na trawie. Do turnieju finałowego zakwalifikowało się 6 zespołów, w tym dwie drużyny UKS SP5 Swarek Swarzędz.

Swarek ze złotem Mistrzostw Polski!

Wspaniały sukces odnieśli juniorzy młodsi Swarka Swarzędz, zdobywając zloty medal Mistrzostw Polski!

Hokeistki Swarka Mistrzyniami Polski!

Hokeistki UKS SP5 Swarek Swarzędz czwarty raz z rzędu zdobyły tytuł Halowego Mistrza Polski Juniorek. Drużyna ze Swarzędza zdominowała tegoroczne rozgrywki nie przegrywając żadnego meczu.

Swarek z szansą na cztery medale!

Kolejny udany sezon hokeistek i hokeistów ze Swarzędza, którzy zakwalifikowali się do finałów Mistrzostw Polski w kategorii juniorek (U-18), juniorek młodszych (U-16) i juniorów młodszych (U-16). Jak zatem zdobyć 4 medale w 3 kategoriach?

Swarek świętuje 20-lecie!

UKS SP5 Swarek Swarzędz ma już 20 lat i z tej okazji w dniach 9-10 września odbędzie się Hokejowy Turniej Jubileuszowy połączony z Piknikiem Rodzinnym oraz Uroczysta Gala Jubileuszowa.

Swarek z awansem do elity

Reprezentacja Polski do lat 18 kobiet wygrała Mistrzostwa Europy dywizji B w hokeju na trawie i po 9 latach uzyskała prawo rywalizowania z europejską czołówką.

Swarek ze srebrnym medalem

II miejsce zajęła drużyna juniorów młodszych UKS Swarek podczas finałów XXIX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Seniorki Swarka bez medalu

W swoim debiutanckim sezonie w Polskiej Lidze Seniorek drużyna UKS Swarek zajęła IV miejsce. W decydującej fazie rozgrywek przegrała najpierw dwumecz z AZS Politechniką Poznańska, a potem mecz o brązowy medal z UKS Orient II Łozina.

Niespodzianka w półfinale!

UKS Swarek sprawił dużą niespodziankę i wygrał pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw Polski Seniorek 1:0.

Juniorki Swarka najlepsze w kraju!

Drużyna UKS Swarek Swarzędz po raz drugi z rzędu zdobyła tytuł Mistrzyń Polski Juniorek. Tym samym potwierdziła dominację w tej kategorii wiekowej.