środa, 24 lipca 2024
21.5 C
Swarzędz

KATEGORIA

Hokej na trawie

Hokeiści swarzędzkiego Swarka z medalami Mistrzostw Europy!

Polska Reprezentacja Kobiet do lat 16 zdobyła złote medale w Mistrzostwach Europy w formule „Hockey 5S”, które odbyły się w Zagrzebiu w dniach 3-6 lipca. Podczas tej samej imprezy zagrali również chłopcy. Polska drużyna do lat 16 zajęła 3. miejsce i wywalczyła brązowe medale.

Dwa medale swarzędzkiego Swarka na Olimpiadzie Młodzieży

W dniach 22-27 czerwca w Gąsawie odbyły się finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży juniorek i juniorów młodszych w hokeju na trawie. Do turnieju zakwalifikowały się zarówno dziewczyny, jak i chłopcy Swarka.

Oldboje na swarzędzkim Memoriale hokeja

29 czerwca na boisku przy SP5 w Swarzędzu odbył się turniej hokeja na trawie w kategorii oldobojów, który był jednocześnie I Memoriałem Mateusza Wittke.

Swarek w finałach Mistrzostw Polski

Młodzicy Swarka zdobyli srebrne medale podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i uzyskali awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. Młodziczki zajęły VI miejsce.

Młodzicy swarzędzkiego Swarka najlepsi w Wielkopolsce!

Kolejny sukces swarzędzkiego Swarka. Drużyna młodzików zdobyła złote medale Mistrzostwa Wielkopolski w hokeju na trawie.

Swarek z kwalifikacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady!

Zarówno juniorki młodsze, jak i juniorzy młodsi wywalczyli awans do turnieju finałowego XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbędzie się pod koniec czerwca w Gąsawie.

Juniorki swarzędzkiego Swarka na srebrno!

Juniorki Swarka zdobyły srebrne medale Mistrzostw Polski Juniorek w sezonie 2023/24. W meczu finałowym dziewczyny niespodziewanie uległy drużynie AZS Politechniki Poznańskiej 1:3.

Juniorki młodsze Swarka Halowym Mistrzem Polski!

W dniach 2-3 marca na hali AWF w Poznaniu odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w hokeju na trawie. Do turnieju finałowego zakwalifikowało się 6 zespołów, w tym dwie drużyny UKS SP5 Swarek Swarzędz.

Swarek ze złotem Mistrzostw Polski!

Wspaniały sukces odnieśli juniorzy młodsi Swarka Swarzędz, zdobywając zloty medal Mistrzostw Polski!

Hokeistki Swarka Mistrzyniami Polski!

Hokeistki UKS SP5 Swarek Swarzędz czwarty raz z rzędu zdobyły tytuł Halowego Mistrza Polski Juniorek. Drużyna ze Swarzędza zdominowała tegoroczne rozgrywki nie przegrywając żadnego meczu.
- Advertisement -

News