Boisko hokejowe otwarte

W poprzednią sobotę miała miejsce uroczystość otwarcia nowego boiska hokejowego, zbudowanego przy Szkole Podstawowej nr 5 w Swarzędzu.

Skrzaty Swarka na medal

22 stycznia w Rogowie w Noworocznym Turnieju Hokeja na Trawie Dzieci zagrały najmłodsze drużyny Swarka Swarzędz.

Swarek drugi w Międzynarodowym Memoriale

Drugie miejsce zajęła drużyna młodzików Swarka Swarzędz w XVIII Międzynarodowym Memoriale im. Andrzeja Pieścickiego w Środzie Wielkopolskiej. Po trzech dniach zmagań swarzędzanie musieli uznać wyższość tylko ukraińskiej drużyny Avangard Kalinovka.

Swarek ze srebrnymi medalami

Srebrny medal zdobyła drużyna dziewcząt w Zimowej Międzywojewódzkiej Lidze Młodziczek. To kolejny bardzo duży sukces tej drużyny.

Dziewczyny Swarka rządzą!

Wspaniały sukces osiągnęły kadetki Swarka, które zdobyły srebrne medale w Zimowym Grand Prix Wielkopolski w hokeju na trawie. W Rogowie postawiły się najsilniejszym w regionie drużynom chłopców.

IV Hokejowy Festiwal Skrzatów

26.11.2017 w hali sportowej Swarzędzkiego Centrum Sportu i Rekreacji odbyła się czwarta edycja Hokejowego Festiwalu Skrzatów. Jak co roku turniej cieszył się znakomitą frekwencją zarówno małych sportowców jak i widzów.

Drugie miejsce Swarka w Mistrzostwach Wielkopolski

Drugie miejsce po 3 spotkaniach zajmuje drużyna chłopców Swarka w rozgrywkach ligowych o Mistrzostwo Wielkopolski w kategorii U14. Gra również drużyna dziewcząt Swarka.

Swarek zagra o medal Mistrzostw Polski!

Juniorzy młodsi Swarka Swarzędz wywalczyli awans do turnieju finałowego Halowych Mistrzostw Polski, który odbędzie się w Gąsawie w dniach 2-3 marca.  W...

Marta Czujewicz mistrzynią Europy!

W dniach 3-6 lipca 2019 w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Wałczu odbyły się Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn w hokeju na trawie w kategorii do...

Swarzędzanie na Mistrzostwach Świata!

Dwoje trenerów Swarka Swarzędz: Oriana Walasek i Paweł Bratkowski wzięli udział w Halowych Mistrzostwach Świata w hokeju na trawie.