sobota, 15 czerwca 2024
25.2 C
Swarzędz

KATEGORIA

Piłka nożna

W Swarzędzu powalczą o Złoty Strug!

W sobotę, 15 czerwca czeka nas wielkie piłkarskie święto w Swarzędzu - Turniej o Złoty Strug im. Jerzego Bociana. Wystąpią w nim dzieci urodzone w 2014 roku i młodsze.

Unia Swarzędz z Pucharem Polski!

Piłkarze Unii Swarzędz pewnie pokonali Victorię Września 5:1 w wielkim finale Wojewódzkiego Pucharu Polski. Nasza drużyna jest jedynym zespołem w Wielkopolsce, któremu udało się wywalczyć cenne trofeum w tym sezonie.

Piłkarz Unii Swarzędz strzela gole w Turcji!

Zawodnik swarzędzkiej Unii, Jan Paczyński znalazł się w kadrze Reprezentacji Polski Niesłyszących. Unita strzelił trzy gole podczas pierwszego meczu Mistrzostw Europy, które właśnie odbywają się w Turcji.

Meblorz Swarzędz lepszy od Zjednoczonych

W minioną w sobotę, w ramach 25. kolejki RedBox V ligi, Meblorz Swarzędz podejmował w Gruszczynie Zjednoczonych Trzemeszno.

Unia Swarzędz w finale Pucharu Polski!

Piłkarze Unii Swarzędz pewnie wygrali 1:4 z Kotwicą Kórnik i tym samym meldują się w finale wojewódzkiego Pucharu Polski. Naszym finałowym rywalem będzie Victoria Września, a zwycięstwo w rozegranym 5 czerwca spotkaniu zagwarantuje nam miejsce w rozgrywkach ogólnopolskich.

Meblorz przegrywa z liderem rozgrywek

Nie udało się Meblorzom powtórzyć jesiennego rezultatu w starciu z liderem rozgrywek, LKS-em Ślesin. Wtedy swarzędzanie wygrali 1:0. W sobotę przegrali aż 1:4.

Unia Swarzędz w półfinale Pucharu Polski!

Unia Swarzędz awansowała do półfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski. Po wyrównanym meczu wygrała 0:1 w Nowych Skalmierzycach z miejscową Pogonią.

Pierwsza wiosenna porażka Meblorza

To miał być mecz emocjonujący, trudny, wyrównany, w przypadku zwycięstwa dający Meblorzowi awans na trzecie miejsce. W sobotę do Swarzędza przyjechał Górnik Konin.

Swarzędzki Meblorz wygrywa po ciężkim meczu

W minioną niedzielę Meblorze wybrali się do Kazimierza Biskupiego, gdzie zmierzyli się z tamtejszym Polonusem. Patrząc na pozycję gospodarza (14. miejsce w tabeli), wydawać się mogło, że swarzędzanie nie powinni mieć większych problemów z wygraniem meczu. Kto jednak pamiętał jesienne starcie, ten zdawał sobie sprawę, że Polonus potrafi się postawić.

Nie żyje Kacper Sobota

Środowisko sportowe poniosło niepowetowaną Stratę. 10 kwietnia zmarł Kacper Sobota, znany swarzędzki piłkarz, pasjonat sportu, działacz, trener i wychowawca, od 2020 roku członek Zarządu Meblorza Swarzędz, współzałożyciel Akademii Bracia Z Boiska. Miał tylko 33 lata.
- Advertisement -

News