czwartek, 29 września 2022

KATEGORIA

Piłka nożna

Bez punktów w starciu z beniaminkiem

Mimo prowadzenia, Unici nie zdołali utrzymać wygranej. Gole w drugiej połowie meczu pogrążyły swarzędzan, którzy ostatecznie ulegli Gedanii Gdańsk 1:3.

Remis Unii z liderem

Choć początkowo Unici przegrywali, w drugiej połowie zdołali odrobić straty i wyjść na prowadzenie. O remisie zadecydował jednak gol w ostatnich minutach meczu i spotkanie z Olimpią Grudziądz zakończyło się rezultatem 2:2.

Meblorz lepszy w starciu z Lechią!

W meczu 6. kolejki REDBOX V ligi Meblorz podejmował w Gruszczynie Lechię Kostrzyn. Swarzędzanie łapią wiatr w żagle i biorąc pod uwagę gorszy początek sezonu w wykonaniu gości, to właśnie Meblorza trzeba było uznać za faworyta.

Piast wiceliderem!

Piast odniósł czwarte zwycięstwo, pokonując Lechię Kostrzyn Wlkp. 4:1 i po 5 kolejkach zajmuje 2️. miejsce w tabeli grupy 1. Red Box V ligi.

Podwójne zwycięstwo Meblorzy!

Świetny weekend w wykonaniu zawodników Meblorza! Obie drużyny seniorskie zwyciężyły w swoich ligach i poprawiły dorobek punktowy! Zespół V-ligowy wygrał w Skokach, natomiast ekipa B-klasowa pokonała w Kiszkowie lokalną Wełniankę.

Derby na remis!

Podziałem punktów skończyło się derbowe starcie Meblorza Swarzędz z Piastem Kobylnica. Bramki, po jednej dla każdej z drużyn, padły w pierwszej połowie.

Kartuzy zdobyte!

Unia Swarzędz wróciła z Kaszub z kompletem punktów. Po dwóch bramkach Marcina Szeibe pokonała Cartusię Kartuzy 2:0.

Trzecia wygrana z rzędu dla Piasta

Piast idzie jak burza i odnosi trzecie zwycięstwo z rzędu w tym sezonie. Tym razem wyższość zawodników trenera Dłużyka musieli uznać zawodnicy z Czerniejewa.