target="_blank"

Trzy brązowe medale na Mistrzostwach Polski w zapasach!

W miniony weekend, w Kostrzynie nad Odrą odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w stylu klasycznym. W zawodach wystartowało 210 zawodników w wieku 12-14 lat z 47 klubów z całej Polski.

Sebastian Nowicki z medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski

W poprzedni weekend w Poznaniu, odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym. Brązowy medal wywalczył swarzędzki zapaśnik, Sebastian Nowicki.

Cztery medale swarzędzkich zapaśników

Nie zawiedli swarzędzcy zapaśnicy. Młodzicy Unii wzięli udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, odnoszą kolejne sukcesy i zdobywając cztery medale: trzy złote i jeden brązowy.

Trzy medale zapaśników na Mistrzostwach Polski!

16 września przejdzie do historii Unii Swarzędz. Zapaśnicy Unii wywalczyli trzy medale na Mistrzostwach Polski! Jakub Siemiński wywalczył złoto, a Olaf Cierzniewski i Piotr Chełek brązowe medale!

Swarzędzcy zapaśnicy powołani na zgrupowanie kadry narodowej

Trzech zapaśników swarzędzkiej Unii zostało powołanych na zgrupowanie kadry narodowej, które odbędzie się w Wiśle.

Swarzędzcy zapaśnicy najlepsi na Mistrzostwach Wybrzeża

Swarzędzcy zapaśnicy wywalczyli I miejsce w Mistrzostwach Wybrzeża, zdobywając 16 medali, w tym pięć złotych. To kolejny już sukces zawodników Unii Swarzędz.

Puchar Polski dla swarzędzkiego zapaśnika!

W Warszawie odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Wspaniale zaprezentowali się zawodnicy swarzędzkiej Unii. Jakub Siemiński zdobył złoto i Puchar Polski.

Złote i brązowe medale zapaśników!

W poprzedni weekend zapaśnicy Unii Swarzędz wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym HEROS CUP w Frederiksværk w Danii. Swarzędzanie wypadli znakomicie, zdobywając dwa złote i dwa brązowe medale!

Zapaśnicy z 25. medalami

W sobotę w hali KS Sobieski Poznań odbył się Memoriał Bogdana Brody, w którym uczestniczyło ponad 140 zawodników z Wielkopolski. Swarzędzcy zapaśnicy zdobyli łącznie 25 medali.

Złoty medal Jakuba Siemińskiego!

Wspaniały sukces odniósł zapaśnik swarzędzkiej Unii, Jakub Siemiński. Na Międzynarodowym Turnieju w Chorwacji młody sportowiec wywalczył złoty medal w zapasach dla Polski w kategorii do 110kg!