Swarzędzanka ze srebrem Światowych Igrzysk Wojskowych

Wspaniała wiadomość dotarła do naszej redakcji z Chin. Na rozgrywanych w Wuhan VII Światowych Wojskowych Igrzyskach Sportowych znana swarzędzka zapaśniczka, Agnieszka Wieszczek – Kordus zdobyła srebrny medal.

Mamy medalistów Mistrzostw Polski!

Kolejny olbrzymi sukces swarzędzkich zapaśników. Jakub Siemiński i Kacper Konczalik wywalczyli brązowe medale na Mistrzostwach Polski Juniorów w zapasach.

Swarzędzanin wicemistrzem Polski w zapasach!

W poprzedni  weekend w Kiełpinie koło Kartuz odbyły się 89. Mistrzostwa Polski Seniorów w zapasach w stylu klasycznym. Startowało 106 zawodników z 22 klubów z...

Jakub Siemiński zdobył Puchar Polski kadetów!

W Radomiu podczas Jesiennego Pucharu Polski Kadetów w zapasach w stylu klasycznym, wspaniały występ zanotowali swarzędzcy zapaśnicy. Złoty medal wywalczył Jakub Siemiński, a brąz Olaf Cierzniewski.

Zapaśnicy z workiem medali!

W Greifswald (Niemcy) odbył się Międzynarodowy Turniej Bodenpokal z udziałem drużyn z Niemiec, Polski, Danii, Szwecji, Białorusi i Ukrainy. Wspaniale zaprezentowali się zawodnicy swarzędzkiej...

Kolejny sukces zapaśników!

Ostatni w tym roku start swarzędzkich zapaśników miał miejsce w Olsztynie, na Pucharze Warmii i Mazur.Unici wypadli znakomicie, zajmując w klasyfikacji drużynowej trzecie miejsce.

Zapaśnicy Unii z Mistrzostwem Wielkopolski!

28 listopada w Swarzędzu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski w zapasach w stylu klasycznym. Pierwsze miejsce zajęła Unia Swarzędz, która zdobyła worek medali!

Sebastian Nowicki z medalem Młodzieżowych Mistrzostw Polski

W poprzedni weekend w Poznaniu, odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w zapasach w stylu klasycznym. Brązowy medal wywalczył swarzędzki zapaśnik, Sebastian Nowicki.

Znakomity występ zapaśników Unii na Mistrzostwach Poznania

W poprzedni weekend odbył się w Poznaniu turniej "Otwarte Mistrzostwa Miasta Poznania". W zawodach wzięło udział 140 zawodników z całego województwa. Swarzędzką Unię reprezentowało 7 młodych zapaśników.

Trzy medale zapaśników na Mistrzostwach Polski!

16 września przejdzie do historii Unii Swarzędz. Zapaśnicy Unii wywalczyli trzy medale na Mistrzostwach Polski! Jakub Siemiński wywalczył złoto, a Olaf Cierzniewski i Piotr Chełek brązowe medale!