niedziela, 10 grudnia 2023
-0.2 C
Swarzędz

KATEGORIA

Zdrowie

Pomóż Wiktorii w walce o zdrowie!

16-letnia Wiktoria ze Swarzędza, która w sierpniu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i w stanie krytycznym trafiła do szpitala, po pobycie w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka przebywa obecnie w domu, gdzie stawia pierwsze kroki. Ciągle wymaga jednak intensywnej rehabilitacji.

Można oddać krew!

Kolejna akcja poboru krwi już w najbliższy piątek, 24 listopada br.

Nowe placówki edukacyjne i medyczne w Kostrzynie!

Od września w Kostrzynie funkcjonuje Niepubliczna Szkoła Podstawowa SPEKTRUM, prowadząca edukację dla dzieci w spektrum autyzmu. Od stycznia przy szkole otworzy się Niepubliczny Punkt Przedszkolny SPEKTRUM oraz Wielkopolskie Centrum Terapii Dzieci i Wielkopolskie Centrum Medycyny Rodzinnej. Drzwi Otwarte już 18 grudnia!

Pomóż 9-letniemu Antosiowi!

Ponad 40 tys. zł. ma kosztować nierefundowana operacja rekonstrukcji małżowiny usznej u 9-letniego Antosia z Garbów. Rodzice założyli zbiórkę na ten cel na portalu www.siepomaga.pl. Do pełnej kwoty brakuje jeszcze 5 tys. zł.

Jest nowa przychodnia w Gruszczynie!

2 listopada swoje podwoje otworzyła nowa przychodnia zdrowia w Gruszczynie. Placówka spółki MEDIK mieści się przy ul. Swarzędzkiej 23, w dawnej lokalizacji przychodni Diagter i oferuje - w ramach umowy z NFZ - usługi lekarza rodzinnego zarówno dla dzieci, jak i dorosłych oraz usługi pielęgniarskie.

W Paczkowie zamontują automatyczny defibrylator

W nadchodzącym roku to wysoce specjalistyczne, skomputeryzowane urządzenie zostanie zamontowane przy wejściu do Szkoły Podstawowej w Paczkowie. W gminie Swarzędz będzie to już koleje urządzenie tego typu.

Catering dietetyczny od marki GreenBox. Szansa na lepsze życie

Piękny, szczupły wygląd, staje się dziś marzeniem dla wielu z nas. W związku z tym, że brakuje nam czasu, zwłaszcza ze względu na dużą ilość obowiązków służbowych, jak i prywatnych, dieta, którą prowadzimy każdego dnia, nie jest doskonale zbilansowana oraz pełnowartościowa. Właśnie dlatego catering od marki Green Box w Swarzędzu to rewelacyjne rozwiązanie, dzięki któremu uda nam się zawalczyć o swoją lepszą przyszłość. Przyjrzyjmy się ofercie z bliska.

Wiktoria dzielnie walczy o zdrowie!

16-latka ze Swarzędza, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu i w stanie krytycznym trafiła do szpitala, została wybudzona ze śpiączki farmakologicznej. Wiktoria jest wydolna krążeniowo, ale jej ciało jest bezwładne. Dziewczyna nie je, nie mówi i wymaga pilnej neurorehabilitacji. Bliscy szukają Ośrodka dla Wiki, który pomoże jej wyzdrowieć.

Diagter zamyka przychodnię w Gruszczynie

Od poniedziałku, 4 września nieczynna będzie przychodnia w Gruszczynie, należąca do spółki „Diagter”. Lekarze pracujący w tej lecznicy będą przyjmować pacjentów w placówce przy ul. Cieszkowskiego, która ponownie otwiera się w tej lokalizacji.

16-latka ze Swarzędza walczy o życie!

Wiktoria Nawrot ze Swarzędza walczy o życie. 20 sierpnia, w wyniku tragicznego wypadku na ul. Bałtyckiej w Poznaniu, 16-latka trafiła w stanie krytycznym do szpitala. Ma połamany kręgosłup, obie ręce, żuchwę, wybite zęby, ale przede wszystkim rozległy uraz czaszkowo-mózgowy. Dziewczynka znajduje się w śpiączce, oddycha za nią respirator. Bliscy Wiktorii uruchomili zbiórkę na leczenie i rehabilitację ukochanej córki. Apelujemy do mieszkańców o wsparcie młodej, walczącej o zdrowie i życie swarzędzanki!
- Advertisement -

News