Jest przypadek koronawirusa w ZS nr 1 w Swarzędzu!

Mamy potwierdzony pierwszy przypadek koronawirusa w szkole w Swarzędzu. Zakażenie COV-SARS-2 potwierdzono u pracownika administracji w Zespole Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich na os. Mielżyńskiego w Swarzędzu. Osoba zakażona nie miała styczności z uczniami.

Są kolejne przypadki COV-SARS -2 w naszej gminie

W świetle poniedziałkowych danych poznańskiego Sanepidu mamy dwa kolejne zakażenia COV-SARS-2 wśród mieszkańców naszej gminy. Obecnie 1️5 osób to tzw. aktywne przypadki; łącznie - od marca - koronawirusa potwierdzono w sumie u 27 mieszkańców, wyzdrowiało 12 osób. Jedna osoba przebywa szpitalu, reszta w izolacji domowej, bądź izolatorium.

Pierwszy dzwonek w cieniu pandemii

1 września szkoły powrócą do tradycyjnego nauczania. Czekali na to wszyscy: nauczyciele, uczniowie, rodzice. Jednak z każdym dniem przybywa zachorowań, zatem entuzjazm powrotu do szkół coraz bardziej słabnie. Jak będzie wyglądać szkoła od 1 września?

Koronawirusa potwierdzono u 25. mieszkańców

W gminie Swarzędz – w świetle najnowszych danych Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznaniu - mamy 1️3 tzw. aktywnych przypadków zakażenia COV-SARS-2. Do tej pory zakażenie koronawirusem potwierdzono w sumie u 25 mieszkańców; wyzdrowiało 12 osób. Na kwarantannie przebywa 180 osób.

Mamy 11. aktywnych przypadków zakażenia!

W świetle poniedziałkowych danych Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Poznańsku mamy obecnie 1️1 tzw. aktywnych przypadków zakażenia COV-SARS-2 wśród mieszkańców naszej gminy; łącznie koronawirusa wykryto dotychczas u 23 mieszkańców; do tej pory wyzdrowiało 12 osób. W Poznaniu i powiecie poznańskim jest obecnie 267 aktywnych przypadków (w szpitalu 13 osób), łącznie zakażonych – 615 osób.
- Reklama -

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

11,006FaniLubię

POGODA

Swarzędz
bezchmurnie
10 ° C
12.2 °
8 °
81 %
2.6kmh
1 %
pon
22 °
wt
25 °
śr
24 °
czw
24 °
pt
17 °