wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

Taekwondziści ze Swarzędza z medalami Mistrzostw Polski!

Wspaniały sukces swarzędzkich taekwondzistów. Na odbywających się w Kórniku Mistrzostwach Polski Juniorów i Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim medale wywalczyło czworo mieszkańców naszej gminy!

Zobacz także

- Reklama -

24-26 maja w Kórniku odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów oraz Młodzieżowców w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach brali także udział mieszkańcy naszej gminy,  reprezentujący poznański klub AZS AWF Poznań i sekcję Taekwondo Zalasewo. Dzięki świetnej postawie swarzędzanie wywalczyli 4 medale. W kategorii junior mistrzynią Polski w kat. do 46 kg została Barbara Strzemkowska z Bogucina,  natomiast wicemistrzostwo Polski w kat. do 55 kg wywalczył Aleksy Janczak z Zalasewa. Brązowy krążek w kat. do 59 kg wywalczyła z kolei Oliwia Łozowska z Bogucina, a w kategorii młodzieżowiec wicemistrzynią Polski w kat. +67 kg została Oksana Banaszak ze Swarzędza. Gratulujemy!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -
- Reklama -