wtorek, 23 lipca 2024
16.6 C
Swarzędz

Trwają poszukiwania zaginionej 39-latki z Gortatowa!

Nadal nie jest znany los 39-letniej mieszkanki Gortatowa, z którą od kilku dni nie ma kontaktu. - Trwają poszukiwania zaginionej. Nie wykluczamy żadnej wersji zdarzeń – podkreśla nadkom. Łukasz Witwicki, wiceszef swarzędzkiej policji.

Zobacz także

- Reklama -

Mieszkająca w Gortatowie Natalia Panocha-Raczkiewicz po raz ostatni była widziana w piątek, 14 czerwca, ok. 18:30. Z relacji jej siostry wynika, że rozmawiała z nią przez komunikator. 39-latka podróżowała autem, nie wiadomo jednak dokąd jechała. Ostatni kontakt miał miejsce około północy. Siostra otrzymała od zaginionej smsa, który – jak określiła –  brzmiał nieco dziwnie. Od tego momentu nikt nie widział Pani Natalii. Rano okazało się jednak, że auto stoi w garażu domu w Gortatowie. Pani Natalia musiała więc wrócić do domu późnym wieczorem, kiedy bliscy już spali. Tam też została jej torebka, chociaż zniknął portfel. Od piątku, 14 czerwca zaginiona 39-latka nie skontaktowała się z bliskimi, ani znajomymi, a jej telefon od kilku dni pozostaje nieaktywny. Jej tajemnicze zaginięcie budzi niepokój bliskich, którzy obawiają się o życie 39-latki. Pojawiły się także sugestie, że zaginiona z własnej woli nie zostawiłaby w domu 10-letniego, ukochanego syna.

Sprawą zaginięcia mieszkanki Gortatowa zajmuje się cały czas swarzędzka policja. Śledczy nie chcą jednak zdradzać szczegółów. – Cały czas prowadzimy akcję poszukiwawczą. Nie wykluczamy żadnej wersji wydarzeń. Apelujemy do mieszkańców, którzy posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej 39-latki o kontakt ze swarzędzkim Komisariatem Policji – mówi w rozmowie z portalem nadkomisarz Łukasz Witwicki, zastępca komendanta Komisariatu Policji w Swarzędzu. Być może w nocy z 14 czerwca na 15 czerwca mieszkańcy Gortatowa widzieli jakieś podejrzane zdarzenie w swoim sołectwie, lub byli świadkami dziwnych, nietypowych sytuacji? Jeśli ktokolwiek widział Zaginioną lub posiada informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, prosimy  o pilny kontakt z Komisariatem Policji w Swarzędzu pod numerem 47 771 48 00 lub pod numerem alarmowym 112. Przypominamy też rysopis Zaginionej: wiek: 39 lat, wzrost: ok. 172 cm, średnia budowa ciała, włosy: ciemny blond, długie, oczy: niebieskie. Znaki szczególne: duży tatuaż na prawym przedramieniu przedstawiający psa oraz blizna pooperacyjna na brzuchu.

- Reklama -
- Reklama -