poniedziałek, 15 kwietnia 2024
13 C
Swarzędz

Wygraj w konkursie „W swarzędzkim obiektywie”

Lubisz modę? Fotografia to Twoja pasja? Zgłoś się do konkursu „W swarzędzkim obiektywie” w kategorii „Zoom na modę”. Podziel się z nami zdjęciami i wygrywaj nagrody.

Zobacz także

- Reklama -

ETC Swarzędz zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym. Konkurs dedykowany jest dla wszystkich chętnych, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, którzy chcą zaprezentować swoje prace. By wziąć udział w kategorii „Zoom na modę”, której Centrum jest patronem, wystarczy wysłać zdjęcie ulubionej stylizacji na adres fotografia@swarzedz.pl.

Wiele inspiracji można znaleźć w samej galerii handlowej, a nawet na miejscu zrobić sesję. Dla zwycięzcy ETC przygotowało nagrodę specjalną – indywidualne spotkanie ze stylistką, która przeprowadzi analizę sylwetki oraz analizę kolorystyczną. Specjalistka podpowie również jak kompletować strój, by doskonale się prezentować na każdą okazję. W trakcie zakupowego szaleństwa ufundowanego przez Centrum, podczas którego do wykorzystania będzie 500 złotych – będzie też doradzać w czym nam do twarzy. „Zoom na modę” to nie jedyna kategoria w konkursie. Zdjęcia mogą dotyczyć również ulubionego miejsca, relacji z wycieczki rowerowej oraz ukochanego pupila. Warto spróbować. Do wygrania także inne ciekawe nagrody o równoważności 500, 200 i 100 złotych w zależności od zajętego miejsca. Zgłoszenia do konkursu trwają do dnia 20 września. Szczegóły znajdują się w regulaminie

- Reklama -
- Reklama -