sobota, 22 czerwca 2024
19.2 C
Swarzędz

Już ponad 50 mieszkańców poddanych kwarantannie

Do 54 osób wzrosła liczba mieszkańców naszej gminy, poddanych kwarantannie – informuje burmistrz Marian Szkudlarek w sobotnim komunikacie. Dotychczas nie odnotowano u nas żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania z powodu koronawirusa. Od wczoraj za złamanie kwarantanny grozi do 30 tys. zł.

Zobacz także

- Reklama -

Jak informuje burmistrz w swoim najnowszym, sobotnim komunikacie:  w świetle najnowszych danych z godz. 5:00, w sobotę 21 marca na terenie naszej gminy 54 osoby (29 adresów) objęte są kwarantanną domową. W większości przypadków chodzi o osoby, które powróciły z zagranicy i zobowiązane zostały do pozostania na obserwacji w domu.

 Dotychczas nie odnotowano na terenie gminy Swarzędz żadnego potwierdzonego przypadku zachorowania z powodu koronawirusa. – zapewnia burmistrz Marian Szkudlarek.

Od wczoraj za złamanie kwarantanny grozi do 30 tys. zł.

Na tę chwilę w Wielkopolsce zanotowano już 22 przypadki zakażenia COVID-19. Jedna osoba zmarła.

- Reklama -
- Reklama -