piątek, 26 kwietnia 2024
3.5 C

Trwa zwycięska passa Meblorza!

Po 10 zwycięstwie w 13. meczu obecnego sezonu Meblorz Swarzędz wskoczył na pozycję wicelidera II grupy REDBOX V ligi! Tym razem pewnie pokonał GKS Dopiewo.

Spotkanie przez cały swój przebieg było kontrolowane przez Meblorzy. W pierwszej połowie brakowało skuteczności, choć trzeba przyznać, że gospodarze spisywali się dobrze w obronie. Próbowali również kontrataków, te jednak nie były w stanie zagrozić bramce swarzędzan. Wynik otworzył w 16. minucie Mateusz Sobkowiak i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Drugie 45 minut było bardziej jednostronne. Meblorze przeważali, a wynik podwyższali Patryk Niemczyk i Łukasz Goiński. I choć gospodarze znaleźli w końcu drogę do bramki, to ostatnie słowo i tak należało do podopiecznych duetu trenerskiego Ludwiczak-Goiński. W 81. minucie ostatni cios zadał Jacek Kopaniarz.

Do końca rundy jesiennej pozostały dwa mecze. Ostatnie spotkanie domowe Meblorze zagrają w najbliższą sobotę o 13:30. Do Gruszczyna przyjedzie czwarta drużyna ligi, Płomień Przyprostynia.