sobota, 27 kwietnia 2024
7.9 C

Meblorz remisuje z liderem

W sobotę rundę wiosenną zainaugurował Meblorz. Do Swarzędza przyjechał lider REDBOX V ligi, Polonia Chodzież.

Spotkanie stało na dobrym poziomie. Gra była prowadzona szybko, przez co kibice nie mogli narzekać na nudę. Było też ostro, na co pozwolił sędzia, nie interweniując przy pierwszych bezpardonowych wejściach. Jeden z takich ataków zakończył się kontuzją Jakuba Byliny.
Gospodarze objęli prowadzenie w 23. minucie. Podanie Patryka Niemczyka wykorzystał Jacek Kopaniarz, który pięknym uderzeniem pokonał bramkarza Polonii. W drugiej połowie gra wciąż była wyrównana, choć Meblorze stworzyli sobie więcej okazji do zdobycia bramki. Chwilę po przerwie prowadzenie mógł podwyższyć Krystian Antczak, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. To zemściło się parę minut później, kiedy strzałem zza pola karnego popisał się zawodnik przyjezdnych i doprowadził do remisu. Szalę na korzyść Meblorza mógł przechylić Miłosz Michalski, jednak na 5 minut przed końcem meczu, pomocnik trafił w poprzeczkę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1. Meblorz pozostał na 7. miejscu w tabeli.