poniedziałek, 29 kwietnia 2024
21.7 C

Przegrana Unii z Polonią

W meczu kończącym zmagania w 24. kolejce III ligi Unia Swarzędz nieznacznie uległa na wyjeździe Polonii Środa Wielkopolska 1:0.

Gra toczyła się od bramki do bramki, a przewaga Unitów w prowadzeniu gry była znaczna, jednak w 34. minucie meczu to gospodarze wyszli na prowadzenie. Po efektownej akcji, gola dla Polonii zdobył Jędrzej Drame. W pierwszych minutach drugiej odsłony spotkania mogliśmy dostrzec wyraźną dominację podopiecznych trenera Tomasza Bekasa, która utrzymywała się przez całe 45 minut. Kreowaliśmy sytuacje, jednak mimo licznych prób zabrakło precyzji i nie udało się wyrównać. Na szczególną uwagę zasługuje strzał Krzysztofa Biegańskiego, który bramkarz rywali obronił tylko sobie znanym sposobem. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem Polonii, a piłkarze Unii dzielnie walczyli do ostatnich minut. Po 24 kolejkach Unia Swarzędz ma 38 punktów i zajmuje 8. miejsce w tabeli. Już w najbliższy piątek (12 kwietnia) czeka nas ciężki mecz. Podejmiemy u siebie lidera rozgrywek, Świt Skolwin.